koki.veru koki.veru komentáře u knih

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Opět super knížka v této nádherné sérii. Ze začátku trošku pomalejší, ale postupně se to velice rozjíždí. V druhé půlce knihy jsem se už od ní nemohla skoro odtrhnout. Zajímavé prostředí a zajímavá zápletka :)

27.08.2020 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Opět velice povedený díl z této úžasné série. Postavu Davida a Healyho jsem si velice oblíbila a určitě budu v sérii pokračovat :)

02.08.2020 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Knížku jsem dostala asi před rokem, ale pořád jsem se k ní neměla. Letos je jedno z témat kniha, jejíž obálka se vám nelíbí, a tak jsem šáhla po této knize. Obálka nic moc, ale děj mě velice překvapil. Celá kniha se čte velice dobře, krásně se prolíná přítomnost s minulostí a nikde žádná nudná pasáž. Konec mě velice překvapil, ale dál by se asi víc rozepsat, připadal mi takový odfláknutý. Jakmile jsem zjistila rozuzlení příběhu, tak knížka skončila.

27.03.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Knížka je ze začátku spíše taková oddychová, ale četla se velice dobře. Konec byl ale velice překvapivý, a rozuzlení nečekané. Stejně tak téma docela zajímavé a originální. Pěkná knížka.

06.03.2020 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Pěkná knížka. Velice zajímavá zápletka,napínavé od začátku do konce. Hlavní hrdinky jsem obdivovala a držela jim palce :-)

12.01.2020 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Po docela dlouhé době jsem se opět vrátila k této sérii a super :-) Beatrice jsem si dost oblíbila,takže určitě s touto sérií nekončím a v co nejbližší době se k ní určitě vrátím. Krásný napínavý a zajímavý příběh :-)

08.01.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Skvělá knížka, zatím opravdu nejlepší z této série. Moc moc čtivá a napínavá, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout a určitě všem moc doporučuju. Příběh velice zajímavý a propletený, člověk si myslí, že už všechno ví, ale stále se s každou další stránkou dozvídá další a další překvapivý informace.

22.11.2019 5 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Zajímavá knížka. Začátek byl takový zdlouhavější, a nějakou dobu se téměř nic nedělo, ale postupně kniha dostávala spád. Celkově se kniha ale četla velice dobře a rozuzlení bylo zajímavé.

17.10.2019 5 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Zajímavá knížka. Není to úplně můj šálek čaje, mám radši knížky, kde se něco děje (thrillery), ale tohle je velice silný příběh. Dostala jsem se ke knize díky čtenářské výzvě, a jsem ráda, že jsem si jí přečetla.

12.07.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Super příběh,začetla jsem se hned po pár stránkách a byla zvědavá jak to dopadne :-) velice povedený a originální thriller :-)

04.05.2019 5 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Nádherný příběh,který mě naprosto pohltil a nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Hlavní postavy jsem si okamžitě oblíbila a doufala,že vše dobře skončí :-)

22.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět bomba od Bryndzy :-) super příběh a těším se na další díl :-)

07.04.2019 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Opět super knížka od C.L.Taylor. Pěkný, zajímavý thriller.

18.02.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velice povedený příběh. Střídání Emmy a Jane a střídání minulosti a přítomnosti mi nevadilo, dalo se v tom lehce vyznat. Pěkný nápad na příběh a nádherně zpracovaný. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

29.06.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Mně se knížka velice líbila. Zajímavá zápletka a člověk se u toho vůbec nenudí, žádná hluchá místa, neustále se něco děje. Konec byl však velice překvapivý, vůbec jsem to nečekala.

11.04.2018 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Úžasný román. Už dlouho mě kamarádka překecávala, ať si to přečtu, teď se na to konečně dostalo a byla jsem nadšená.

26.07.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Úžasná knížka. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Asi nemám vůbec nic, co bych jí vytkla, je tam všechno - zajímavý příběh, napínavý děj, vyšetřování. Až téměř do konce jsem netušila, kdo by mohl být vrah. Super :)

22.03.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velice zajímavý příběh z období války, knížka se mi docela líbila, ale jsem zvyklá na více akční knížky, kde je nějaké napětí a podobně, což mi u téhle knížky docela chybělo. Ale jsem velice ráda, že jsem si knihu přečetla a vyzkoušela zase trochu jiný styl.

24.02.2017 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Velmi povedena knizka. Jsem opravdu moc rada,ze jsem si ji diky ctenarske vyzve mohla precist. Cekala jsem klasickou romantarnu,ale byla jsem velmi prekvapena. Napinavy dej,prijemne postavy. Proste super.

27.01.2017 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Tuto knížku jsem četla velmi ráda, když jsem byla menší. Nyní jsem se k ní opět vrátila díky "čtenářské výzvě" a jsem ráda, že jsem to udělala. Jedna z nejlepších knížek, které jsem měla ráda, když jsem byla malá. Člověk se přesune do svého dětství a myslí na to, jaký on byl a co dělal, když byl mladší. Postavu zrzavé Anny si musí oblíbit snad každý.

02.06.2016 5 z 5