koki.veru koki.veru komentáře u knih

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Opět suprová knížka od této spisovatelky. Opět nechybělo spousta postav a navzájem propletené příběhy. Super :)

18.11.2016 5 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Pro mě docela zklamání. Po dlouhé době jsem opět dostala chuť na Deaver, tak jsem se vrhla na tuhle knížku, ale bohužel asi zatím nejslabší knížka od tohoto spisovatele. Chyběl mi zde trošku akčnější a napínavější děj, tak jak jsem u Deavera zvyklá. Což ale neznamená, že to byla špatná knížka.

14.10.2016 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Jackie Collins

Velmi povedená knížka, hodně postav, propojené děje, napínavé a čtivé od začátku do konce. Moc se mi líbilo, jak je propojena minulost z přítomností. Fakt super :)

02.10.2016 5 z 5

Žrebec Žrebec Jackie Collins

Jedna ze slabších knih od Jackie Collins. Nelíbilo se mi, jak to bylo vyprávěno z pohledu dané postavy a i děj byl slabší. Čekala jsem více od této knížky.

02.10.2016 3 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Velmi povedená knížka, ostatně jako skoro všechny od Nory. Velmi se mi líbila jak postava Phoebe, tak i Duncana.

02.10.2016 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Jedna asi z těch slabších knížek, co jsem zatím od Nesba četla. Velmi podobné prvnímu dílu, tak snad budou další díly lepší :)

03.09.2016 4 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Lauren Conrad

Třetí díl nebyl tak skvělý, jako první dva, ale i přesto byl dobrý. Jediné o mě mrzelo, že to bylo poněkud přeplácané. Připadalo mi, že se autorka snažila nacpat do posledního dílu co nejvíce informací a co nejvíce skandálů, což tomuto dílu neprospělo. Ale velmi mě překvapil konec :)

23.06.2016 4 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Lauren Conrad

K první dílu této série jsem se dostala v podstatě náhodou díky čtenářské výzvě, ale byla jsem příjemně překvapená. Knížka byla super, a stejně tak i tento druhý díl. Je to taková knížka na oddych, který popisuje život celebrit v L.A.. Postavy jsou velmi dobře popsány a velmi jsem si oblíbila postavu Scar, která je postupem knížky lepší a lepší :)

21.06.2016 5 z 5

Seznam smrti Seznam smrti Frederick Forsyth

První knížka od tohoto spisovatele. Děj napínavý, zápletka zajímavá, jediné co mi trochu vadilo, že jsem se trochu ztrácela ve jménech, arabských názvů, a vztahu jednotlivých postav (kdo se s kým zná, kdo je tajnej, pro koho pracuje a podobně). Jinak ale povedená knížka, a asi se k tomuhle spisovateli zase někdy vrátím.

03.06.2016 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Knížka přeštena během chvilky, čímž se mohla zařadit do čtenářský výzvy (kniha přečtená za jeden den). Nebyla jsem ale z této knížky úplně nadšená. Děj sice zajímavý, ale nečetlo se to příliš dobře, případá mi, že autor strašně odskakuje od toho hlavního děje.

27.05.2016 3 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Nádherná knížka. Úžasné hlavní postavy, které se neustále kolem sebe "motají", až nakonec přeci jen skončí u sebe. Jediné, co mě trochu mrzelo, byl konec knížky, to jsem opravdu nečekala. Film jsem ještě neviděla, tak se těším, až se na něj podívám.

15.05.2016 5 z 5

Milenci a mstitelé Milenci a mstitelé Jackie Collins

Opravdu skvělá knížka. Spoustu postav, u kterých mi tedy chvíli trvalo, než jsem se nějak zorientovala. Spousta napětí, lásky, celebrit a skandálů. Přečteno jedním dechem, vždycky jsem se těšila, abych si urvala aspoň chvíli třeba jen na jednu kapitolu. Neustále se něco dělo, knížka plná akce a napětí. Druhá knížka od této spisovatelky, a už teď se těším na další.

14.05.2016 5 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Pěkná, oddechová knížka. Připomnělo mi to moje puberťácký léta a bylo pěkné se myšlenkami vrátit do mých 15-ti let :)

25.04.2016 5 z 5

Desáté výročí Desáté výročí James Patterson

Opět výborná kniha z této série. Dobrodružství, napětí, vyšetřování, ale i přátelství a láska. Pěkná knížka.

17.04.2016 5 z 5

Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Mark Bowden

Velice zajímavá knížka, ale ne úplně můj šálek kávy. Přesto jsem ráda, že jsem se odhodlala do ní pustit a přečetla si jí. Zajímavě napsané, knížka plná napětí a válečných příběhů. Asi nikdo si nedovede představit, co se tam skutečně dělo.

10.04.2016 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Zajímavé pohádky, zpestření série o Harry Potterovi. Je pravda, že nebýt čtenářské výzvy, asi bych se k této knížce nedostala.

15.03.2016 4 z 5

Nedokončená záležitosť Nedokončená záležitosť Doris Parmett

Klasická Harlequinka, romantika, láska, štěstí, trocha i hádek, nakonec velký happy-end. Příjemná oddechovka.

13.03.2016 4 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Opět nádherná detektivka od tohoto spisovatele, další skvělý díl o Lindsay. Obzvlášť závěr knihy byl velmi napínavý a otevřený konec mě navnadil na další díl. Velmi mě u této série baví krátké kapitoly, což pouze zvyšuje napětí a čtenář musí číst dál a dál.

07.03.2016 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe James Patterson

Opět super kniha, napětí, dobrodružství, skvělé postavy, skvělý děj.

26.02.2016 5 z 5

Šestý cíl Šestý cíl James Patterson

Další díl od tohoto spisovatele. Maličko slabší než ty ostatní, ale i tak dobrý. Velmi čtivý, napínavý.

04.02.2016 5 z 5