Kocourek Kocourek komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Tak druhý díl mě trochu zklamal. Jednička byla určitě lepší. Ve dvojce bylo podle mne příliš detailních popisů. Dokonce jsem někdy i stránku přeskočila a to se mi už dlouho nestalo. Jinak děj super, zvlášť, když autorka čerpala ze skutečných reálií.

02.06.2022 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět přečteno skoro na jeden zátah. Hunter znovu uniká na poslední chvíli před smrtí. Jen v tom osobním životě má smůlu. Doufám, že mu Carter konečně dopřeje taky trochu radosti. A třebas Lucien zase zdrhne...

04.08.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Po delší době zase kniha, kterou jsem přečetla na jeden zátah. Nato , že to byla prvotina, tak super. Už se těším na další. Konečně také konec, který nebyl utnut, ale vše vysvětlil.

16.01.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Podle reklamy jsem čekala bombu. Na začátku jsem si skoro musela nakreslit strom, kdo je kdo a s kým. nakonec jsem knihu dočetla. Chápu, že je to ze současného života, ale přeskakování z osoby na osobu mě docela rušilo.

23.09.2020 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Erika opět nezklamala. Konec byl opravdu nečekaný.Postavy perfektně vykreslené. Některé jsem úplně viděla...Baba byla přesně ta s tím bičíkem...A souhlasím, Peterson si naběhl...

06.05.2019 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Opět prima napínačka...pravda,tentokrát jsem vrchního syčáka podezřívala již v půlce, ale s jistotou bylo potvrzeno až na konci. Jedna z knih, od které se špatně odchází..

13.01.2019 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Napínavé čtení. Mike s Lizbetkou opět nezklamali.Kniha splnila svůj účel pobavit a napnout. Takže za pět. ..

15.07.2018 5 z 5

Ztracená města Ztracená města Matthew Reilly

Opět pecka. Tyhle knihy Reillyho miluji. Ale to vydáváni nám jde pomalu. Po sedmi letech už si předchozí nepamatuju.

01.04.2024 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Opět dobré počtení. Sice za konec ubírám jednu hvězdu ( to bylo fík fík a v jedné kapitole vyřešeno). A příště trochu víc Damiana......

22.02.2024 4 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

No Servaz je Servaz. Taková oddechovka. Ke konci trochu fičák. Vypadá to, že Lucia bude další řada?

23.01.2023 3 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tak Martin nezklamal. Za mě prima.

06.04.2022 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Za mě dobrý...

30.03.2022 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Vzhledem k hodnocení se mi do knihy moc nechtělo, ale nakonec docela dobré. Pravda, moc odbornosti je někdy na škodu, jako v tomto případě, ale zápletka zajímavá. Bohužel jsem před tím četla následující díl, a tak jsem už leccos věděla.

09.03.2022 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak jsem se těšila na poslední díl. Od dvojky sice jen půl roku, ale na začátku jsem byla zmatená jak lesní včela. Pak už se nitky seběhly, Díky za to, že vše bylo dovysvětleno a neskončilo to ve ztracenu. Dej měl spád a hodně mě bavil. Možná až moc kombinaci. Copak asi můžeme od autora očekávat. Doufám, že ne zase trilogii. To se s ročními odstupy číst nedá.

13.06.2021 5 z 5

Komunita truchlících Komunita truchlících Jeffery Deaver

Tak zase po delší době prima detektivka. Měla spád a klasické rozuzlení s otevřeným koncem...nejhorší na tom je, že ten příběh by mohl být v tomto světě zcela reálný. Takových sebestředných pošahanců jako Eli, kteří myslí, že mohou vládnout Sluncem i Měsícem tu máme.....Jen Colterů je asi málo..

17.04.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Na začátku jsem byla trochu v rozpacích. Knihu jsem začala číst na doporučení knihovnice. Ale pak už jsem rychle dočítala. Sympaťáci detektivové, zajímavý příběh. Sáhnu určitě i po dalších případech.

08.03.2021 4 z 5

Velká kniha správného Čecha Velká kniha správného Čecha Michal Vaněček

Super kniha nejen pro děti. Nezbytná pro všeobecný přehled o našich dějinách i současnosti, přírodě a památkách. Měla by být jako učebnice ve škole a povinně zkoušet.

11.01.2021 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Trošíčku jsem byla v tomto dílu zklamaná, ale zase popis gangů, který určitě vychází z reality , to vynahradil. Už se těším na další ( až se zase otevřou knihovny) .

11.01.2021 4 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Vždycky čekám na další díl a opět nezklamal. Napínavé čtení.

22.11.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Weaver opět nezklamal. Jeho knihy mají vždy zajímavou zápletku. Jen tentokrát to byl trochu větší propletenec.

23.09.2020 5 z 5