Knižnítoulky Knižnítoulky komentáře u knih

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Mám tyto autorky ráda, knihy mají jednoduché, čtivé, takové příjemné oddechovky. Po dočtení této knihy jsem si tak vzdychla a řekla sama pro sebe, že se jedná o trochu zbytečnou knihu.

21.04.2022 2 z 5

Trofej Trofej Darby Kane (p)

Velmi zajímavý a povedený thriller. Kromě zbytečně vyhroceného závěru nemám absolutně, co bych vytkla. Knihu mohu jen doporučit.

19.04.2022 4 z 5

Něžná náruč rodičů Něžná náruč rodičů Eva Kiedroňová

Tato kniha mi byla doporučena jako jedna z těch, kterou bych doma měla mít jako novopečená matka. A myslím, že si velká většina maminek v knize najde to, co ji zaujme. Já si knihu přečetla a nechám. Věřím, že do ní i občas nahlédnu a něco si zopakuji.

20.03.2022 4 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Všechno a tebe je třetím dílem série Protiklady se přitahují. Autorka se nezapřela svým příjemným a čtivým stylem psaní. Nechyběla opět ani trocha erotiky a romantiky. Předchozí díl Jen o trochu víc mě příliš namlsal a nižší laťka tohoto dílu byla pro mne trošku zklamáním. Ovšem musím přiznat, že rozuzlení ač bylo uspěchané, tak bylo velmi nečekané. Kniha stojí za přečtení.

18.11.2021 3 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Maxime Chattam je zkušeným a osvědčeným autorem tohoto žánru. Ve svém dalším strhujícím díle se dotýká problému vzniku menších uzavřených komunit, které ale postupně sílí svým počtem i zvyšující se agresivitou. V závěru knihy jsou tyto jevy mimořádně fundovaně předkládány jako nedílná součást vizí o šířících se závažných problémech světa. Kniha je drsná, ale skvělá.

06.11.2021 5 z 5

30 nocí vášně 30 nocí vášně Christine D’Abo

30 nocí vášně je druhým dílem série 30 dní. Pokud ovšem sáhnete rovnou po druhém díle nic se nestane. Kniha žije vlastním příběhem. Erotických scén je dostatek, trocha romantiky a pár bolů z minulosti také nechybí. Jedná se o oddychové čtení.

Erotické scény jsou pěkně napsané a mají své jisté kouzlo. Jinak se mi kniha zdála hodně překombinovaná, oba hlavní hrdinové měli příliš problémů a nevěděla jsem ani co považovat za zápletku, jestli teda vůbec něco. Jakoby autorka chtěla oběma hrdinům vtisknout úplně všechno.

31.10.2021 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Popisování osob je velmi tvrdé, intenzivní, téměř až vyvolává pocit bodového shrnutí. Objevují se častá přirovnání, otevřené dialogy o sexu a narážkách na něj. Postavy se vtipně, někdy i drze především ze strany Nataši, popichují. Autorčin popis francouzského buldočka jako nervózního, empatického poseru, který měl explozivní průjem, tak to mě ovšem dostalo.

30.10.2021 3 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Kniha má očekávání naprosto naplnila. Jedná se o krásný, jednoduchý a velmi čtivý příběh. Trochu sexy, trochu štiplavé, trochu vtipné a rozhodně oddechové čtení. Autorka zachovala půvab vložených italských slov a italských pohádkových tradic. Nechybí ani malé vodítko pro další díl, osobně se na muže a jeho úchvatnou jizvu na tváři se neskonale těším. :-)

23.10.2021 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Příběh je protkán sexuálním chtíčem, touhou, i erotickými scénami. Kdo má rád testosteron, muskulaturu, krásu, přepych a bohatství, tak ten si do sytosti přijde na své. Děj je ovšem velmi předvídatelný.

13.10.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Mona Kasten mě ani tentokrát nezklamala. Lehká neuspěchaná něžná erotika pohladí. Nechybí pasáže, u kterých Vám cukají koutky, ale ani ty u kterých Vám ukápne slzička. Kniha se dá přečíst jedním dechem. K mému potěšení jsou alespoň zmíněné i klíčové postavy předcházejících částí, i když některým je dán jen minimální prostor. I přes chválu mě předchozí díly zaujaly kapku více.

12.10.2021 4 z 5

Bezpečná vazba mezi náhradními rodiči a dítětem Bezpečná vazba mezi náhradními rodiči a dítětem Kate Cairns

Kniha se čte hezky, zaujme.
Je to spíše „opak“ knih , které poskytují mnoho často i striktně a stručně důležitých informací.

12.10.2023 5 z 5

Ďábel si počká Ďábel si počká Maxime Chattam (p)

Kniha čtenáře uchopí a strhne. Je čtivá. Autor píše odlišně od těch vyšinutých, anglicky píšících, holek. A to je moc příjemné.

27.01.2023 4 z 5

Královna šťastných katastrof Královna šťastných katastrof Dylan Newton

Milá kniha na jedno přečtení, od které nečekáte, že vám něco dá navíc. Oba hrdinové byli příjemní, lehko jsem se s nimi zžila, s Drakeem víc. :-) Autorka má lehký a čtivý styl psaní a řádky rychle ubíhají.

01.08.2022 3 z 5

Rok s velkým dubem Rok s velkým dubem Gerda Muller

Náš roční prcek se na knihu vrhnul, a ač jsem mu ji nedala hned do rukou, ale listovala v ní sama, bylo vidět, že sleduje každou stránku a s nadšením ukazuje prstíčkem na obrázky. Myslím, že to je asi dostatečně dobrá motivace pro dobré hodnocení. Tudíž doporučuji. Kniha je moc krásná.

29.07.2022 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Počáteční tragédie se nese celým příběhem. Je cítit jak je Joss touto událostí poznamenána a nese její tíhu. Pomalu objevuje sílu přátelství, rodiny a lásky. Příběh je chytrý, vtipný, erotické scény pěkné, hrdiny to k sobě krásně táhne, ale příběhu chybí "wau efekt". Neurazí, ale neomámí. Nicméně pro vývoj v dalších dílech doporučuji přečíst.

30.10.2021 3 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Na tuto autorku jsem narazila náhodně a díky bohu za to. Kniha je naprosto skvělá, strhující, vůbec mě nenechala vydechnout. Je třeba se dobře orientovat, jelikož je psána ve dvou časových rovinách, ale vůbec jí to neubírá, ba naopak. Moc dobře jsem si početla. Nemůžu se dočkat dalšího autorčina díla. Rozhodně doporučuji.

16.10.2021 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Další z řady romancí se vztahem zaměstnavatel (manažer) - zaměstnanec. Příběh je milý, někdy i vtipný. Ale jako erotický román bych ho nenazvala.  Po přečtení knihy jsem necítila žádné velké emoce a poměrně rychle jsem zapomněla, o čem vlastně byla.

16.10.2021 3 z 5