Knížkařka Knížkařka komentáře u knih

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Naprosto další skvělý díl! Spisovatel překvapil něčím novým a vážně jsem se bála o Cuka!
Pokud máte rádi HU tak přečtěte
(hu-hraničářův učeň)
Doporučuji nejen proto, že tento spisovatel u mě dobyl svět!

25.01.2015 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Kniha je sice dobrá a lepší než 2.díl přesto na první nic nemá! Samozřejmě ji chci moc popřát k tak vydařené sérii, i když někdy předvídatelné! Ale úplně nejvíc bych pochválila konec, který jako fakt vážně byl snad jeden z nejlepších konců všech knih! To jsem nečekala! Za ten konec bych ji snad popřála podruhé a taky pogratulovala po druhé a doufám, že napíše další knihu!
Tak snad se setkáme ještě v jiné knize!

Fenomén Fenomén Marie Lu

Hezká kniha, i když druhý díl proti prvním lehce pokulhává, přesto si ji určitě přečtěte! Něco bylo trochu očekávané, ale spisovatelka přišla s něčím jiným, takže zase kniha plná lásky a hlavně zvratů a k lásce patří přece i emoce!
Pokud se vám líbil 1.díl přečtěte!

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Skvělá série! Občas to sice vypadalo, že spisovatelka se dá do červené knihovny, ale vždy s toho vybruslila s něčím novým, zajímavým a hlavně něčím nečekaným! Takže vlastně nejlepší možnost?
Scarlet se mi velice líbila a vlk je skvělá postava!
Taky se mi líbí, že Cinder přitáhli do příběhu, i když ze začátku mě její pasáž trochu nudila přesto jako obvykle skvělý díl!

Cinder Cinder Marissa Meyer

Absolutně nej knížka!
Doporučuji! Musím přiznat, že jsem si ji půjčila v knihovně s pocitem, že je zajímavá! Je víc než to! Kniha plná emocí, zvratů a lásky je vážně the best! Čte se rychle a chcete hned další díl Scarlet:-)
Spisovatelka je výjimečná svým stylem psaní a ten se mi velice zamlouvá:-)
Jo a Iko je vážně dobrá postava... Vše je hned veselejší... Málem jsem brečela když se stalo to s Iko...! A teď spoiler!: Nebojte ona se vrátí...
Takže skvělá kniha!

25.01.2015 5 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Moc hezká knížka. Vlastně narazila jsem na ni tak, že jsem četla Legendu od Marie Lu a tuto knihu na zadní stránce moc dobře ohodnotila, děj byl fajn tak jsem si ji vzala pěkně domů;-)
Vážně ji musím pochválit, ale některé momenty jsme musel číst dvakrát, protože jsem něco né úplně pochopila...
Rozhodně dobrá a oddechová kniha, která vás nepustí!

30.12.2014 4 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Skvělá kniha!Doporučuji!Nečekala jsem že ji tak spolku....Mezi dnešními knihovnami přeplněnými knihy typu budoucnost atd. je dost!Tato tam taky nějak zapadá, ale je jiná....Připadá mi jako bych každé slovo hltala,najednou jsem v tom ději....A musím hltat:-)Je to kniha plná úžasů,překvapení,zvratů,lásky a FANTASY a taky SCI-FI

03.10.2014 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Hezká kniha, ale někdo to bylo trochu nudné!Přesto opravdu doporučuji!

13.08.2014 3 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Další skvělý díl!Ze všech dílů mi sice přijde trochu nudný přesto jako obvykle skvělý!

13.08.2014 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Pokračování mé oblíbené série!Jako obvykle skvělý děj,postavy atd.Je to prostě bomba!

Hořící most Hořící most John Flanagan

Velice dobrá knížka.Druhý díl je stejně skvělý jak prvni.Doslova jsem hltala slova.Musím před autorem smeknout.Bravó!

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tato knížka patří mezi moje nej!Pokud máte rádi fantasy určitě doporučuji!
Příběh který má spád a co víc!Doporučuji a pro mě je jistotou pět hvězdiček!

12.08.2014 5 z 5

Soumrak království Soumrak království Morgan Rhodes (p)

Musím říct že kniha je velice dobrá, ale po pár prvních kapitolách jsem si říkala co jsem to koupila?V polovině knížky jsem zjistila, že je druhý díl...U normálních knížek bych jásala, ale tady.....Víte, on to byl takový pocit že nevím jestli vůbec ten další díl chci...?A ano, nyní chci!Příjde mi že druhá polovina knihy je lepší, protože mě rozhoupala ke koupi dalšího dílu.Dále bych řekla, že jak zde někdo tvrdí spisovatelka má ráda Cleo, tak trochu souhlasím.Jen trochu!Mně připadá že ji nemá ráda ve smyslu, že ji dá lehký osud!To rozhodně ne!Ale něco mi trochu říkalo že opravdu trochu tam nějaká láska je vidět....Ale opravdu malá!Jo, a ještě bych tuto knihu nedávala dětem mladším 10let!Za a)je tam trochu a občas docela krvavo
b)Nechci říct že jsou tam nějaké extra nevhodné scény...To rozhodně ne!Přesto některé obraty....no nevím jak by dítě zareagovalo

Tuto knihu jsem si oblíbila a těším se na druhý díl....

09.08.2014 4 z 5