KnihoSny KnihoSny komentáře u knih

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Lovec králíku byl napínavý
zajímavý zápletek tam bylo dost na to aby mě to mátlo vůbec jsem si nespojila nějaké věci až ke konci mi to začlo tak nějak docházet jak to asi bude :) doporučuji

08.11.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

další díl a další Pecka strašně mě fascinuje jak to autor vždy vymyslí a ke všemu ještě čtenáře tak zamotá že vrah je každejčtivý napínavý doporučuju moc moc

10.07.2023 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak tenhle příběh byl jeden z těch brutálnějších vůbec jsem nevěděla kdo by to mohl dělat a hlavně proč tak brutalně :( Knihy od Chrise se čtou uplně samo...

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět skvěle... tuhle sérii jen mohu doporučit...

28.06.2023 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Já biografie věčinou nečtu to už musí být ale tato byla vypravena dítětem byla jsem zhrozena z toho kam až děti s drogou mohou dojit jak moc na dno můžou spadnou a jak rychle ztratí kontrolu doporučuji

15.05.2023 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Vybrala jsem si knihu kvůli čtenářské výzvě myslím si že to byla skvělá volba Ben byl skvělí Ashley ty mě bylo strašně líto obou dvou jsem držela palce strašně moc čtení moc doporučuji ️️️

23.06.2022 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

první kniha od autora a docela se mi líbila:)

29.06.2023 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

jedna z mích oblíbeních knih tento příběh je dokonalí:)

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

autorka mě dobře zblbla napínavý zamotaný je tam vše co potřebuju aby mě to v táhlo moc doporučuji určitě zkusím další díl...

23.06.2023 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Za mě je snat každý díl o chlup lepsi tento mě teda víc dostal bo jsem ani netušila kdo co atd měla jsem 2 teorie ale ty mi byly na konci dost vyvrácení doporučuju

19.06.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

zloba je úplně něco jiného za mě to bylo úplně hustý vžila jsem se do kůže unesené co mě štve byla smrt Teylorove tento díl mě překvapil i dej co se týkalo Robertachyběl mi tam Karlos doporučuji

31.05.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Po přečtení knihy v pasti lží jsem šla hned do toho a opět mě to hned v táhlo děj je skvělí Grace a Milí jsou strašně sympatické bylo mi líto obou holek a celou dobu jsem jim držela palečky :) knihu doporučuji:)

18.03.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tohle bylo opravdu moc milé čekala jsem nějaký velký zvrat ale díky bohu tam nebyl o to roztomilejši to bylo

12.02.2024 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Oddychový příběh Izzy byla skvělá musela jsem se pořád culit :) Caplin je prostě dobrá volba

06.01.2024 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

4 díl s Josíí byl o trochu slabší než předchozí díly ale i tak to plyne děj je taky dobře vymyšlený jen mě tam trochu chybělo víc napětí jako bylo třeba u matčina hrobu:) ale jinak skvělé...

25.10.2023 4 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Já jsem opět spokojená příběh plyne a mě se moc líbí Geralt Ciri a Yeneffer a i Triss jsou fajn postavy... tu je to sice u celení ale povídkově to pro mě bylo o trochu lepší:)

25.10.2023 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak tohle bylo sakra zajímavé vůbec jsem nemohla přijít na to kdo by to mohl být tušit jsem začla až před koncem a ten konec s Jonnou? Mě pěkně nasr** ale mohu jen doporučit

19.09.2023 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

tato kniha pojednává o nemoci... a o lásce Hazel byla občas dost ufnukana ale dá se to čekat...A Gus byl svůj byl smíření stim co přijde:)

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

No Dvojí Křiž První kniha ze série pro mě trochu slabší ale čtivé napinavé když už jsem si myslela kdo co tak mi to hned bylo vyvraceno ...

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Příběh Franky byl skvělej v mnoha ohledech mi jí bylo strašně líto ale zase díky parašutistovy to začne byt ještě skvělejší obdivovala jsem jeji bojácnost ale presto šla knihu moc doporučuji hrdinka byla strašně skvěla odvážná a hodna:)

18.01.2023 4 z 5