KnihoSny KnihoSny komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem poslouchala v práci asi dva dni musím říct že některé rozhodnutí pro některé osoby byly dost zásadní... Vyprávění Hany bylo mrazivé cele vyprávění jsem měla husinu bylo mi ji líto ale zase hrálo tam blbe rozhodnutí bohužel audioknihu mohu doporučit knihu čtou Tereza Dočkalova a Lenka Vlasákova krásně vypraví :) a za mě fajn i do provodná hudba mezi kapitolami

04.02.2023 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

No tak téhle díl byl fakt dobrej dobře zamotanej bylo mi Josie moc líto opět ale zase jsem strašně fandila Noahovi bylo to skvělé občas si říkám že už Josie nemůže nic překvapit a překvapí každá kniha je o trochu lepší

16.10.2023 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Tenhle příběh si myslím každého chytí za srdce...Příběh byl smutný silní musím se přiznat v pár momentech mi ukápla slzička... Říkám si čeho všeho byly vojáci schopni a co vše lidé vydrželi a vydržet museli musím říct že příběh se nedal odložit...

25.05.2023 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Já jsem z knížky
úplně hotová :D Strašně dlouho jsem se jí odolávala pak přišla krize tak si říkám vezmu do práce a uvidím a úplně mě odrovnala a donutila hned k druhému dílu Ilan je za mě vlastně záhadné dítě a 25cka mela jsem představy jak by pánové mohly vypadat o to lepší zážitek jsem měla knihu musím do poručit je prostě skvělá :* za mě česká autorka top

30.08.2022 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Čtu postupně a každým dílem je to lepší a lepší tahle byla napínavá a konec aaaa potřebuju další díl ale musím dat aspoň pauzu s jinou knihou:D

21.07.2023 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Tak tako kniha byla krásná :* Joana a Florian s Emiliou byly skvěle a ne jen oni :D jejich osudy se proplety uplně až na lodi jménem Wilhem Gustloff a pak ta katastrofa do toho proste skvěle:D a konec byl ještě lepší ale v ten sen doufala:P

18.01.2023 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Co na o říct moje první biografie ale poutavé čtení myslím že mi i kniha něco dala knihu moc doporučuji.

04.02.2023 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Téhle sérii jsem se vyhýbala a to dlouho jenže taky začal číst kamarád a pořád o ní básnil a tak mě to nedalo a zkusila jsem album ono je to skvělý povídky mi nevadí ani mi nepřišlo že jsou to rádoby povídky bavilo mě to a Gerald je zajímavá postava ...

08.10.2023 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak tohle byla fakt síla chudák holka strašně jsem měla potřebu vynadat rodičům a pro plesknout Katušku... Barča byla normální puberťák nezasloužila si takové chovaní

14.09.2023 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

No jak vám asi došlo nejdřív jsem slupla knihy a pak píší reakce na ně :D jsme u třetího dílu a hořím touhou po pokračování :D tato série bude u mě jasná top:) jen chci upozornit fantasy nečtu nebaví mě ale toto mi za to stalo:)

31.08.2022 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhej díl s Kim a začíná se mi strašně líbit :D tohle byla fakt jízda jako nečekala jsem to:D mohu doporučit

23.03.2024 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Skvělá kniha o přátelství nenávisti lásce:) taky o koních a knihách líbilo se mi to prostředí dokázala bych v té době žít

03.08.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tahle kniha mě velmi mile překvapila :) jsem ráda že jsem se do ní díky výhře pustila kniha je čtivá napínavá občas smutná chtěla bych mít taky tu možnost:) doporučuji...

24.07.2023 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

U chrise je vidět že stoupa popravčí byl skvělej jen nedoporučuji u toho jist baví mě detailní popis mist činu sem zvědavá na dalsí díl

28.06.2023 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Já si myslím že ke Kingovce není co víc dodat mě se to moc líbilo bylo to svižně napínavé místy až mrazivé ale to autor umí doporučuji

27.04.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

U této knihy jsem si řekla že ji skůsím abych pochopila co na tom lidi mají :P a už jim úplně rozumím a určitě se ještě nějakou knihu od Caplin přečtu :) Bena jsem si zamilovala a Kate byla fakt skvela:P

14.04.2023 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásný romantický příběh, je tam láska které osud ne přál , je to z války hlavní postavy byly strašně skvělí:) Pak taky musím říct že i součastnost bylo fajn s postavami přišlo mi jako by se historie opakovala:* knihu moc doporučuju ona je skvělá :*

10.01.2023 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

No a jsme u druhého dílu :D a sem pořad hotová jako z prvního by mě zajímalo co paní spisovatelka bere nebo to chci taky :D protože to co ona vymyslela za svět se nedá popsat slovy než snad jen miluju to:*

30.08.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Musím říct že Kepler Carter Deaver Regan teď už i Marsons jsou série co miluju tohle je první díl s Kim Stone. Musim říct že mě překvapila detektivka mě sedla má dobrej humor a je svá takže nechci se zatím moc rozepisovat uvidíme další dílo

24.02.2024 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Lovec králíku byl napínavý
zajímavý zápletek tam bylo dost na to aby mě to mátlo vůbec jsem si nespojila nějaké věci až ke konci mi to začlo tak nějak docházet jak to asi bude :) doporučuji

08.11.2023 5 z 5