KnihomolkD KnihomolkD komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

KDE MÁM DALŠÍ DÍL? Velice suprové čtení. :D

18.02.2018 5 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Zajímavý příběh,ze začátku mi nesedl styl psaní a ten děj šel trošku pomalu,ale v půlce se to rozjelo a určitě si přečtu Rose pod palbou.

08.12.2017 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Colleen proč mi to děláš? :D
Opět další povedené dílo,Skye a Deana jsem si totálně zamilovala a hodně čtivé to bylo.Prostě typická Colleen.
Hodnocení:4,97*

01.12.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak bych popsala tuhle knihu?NÁDHEROU A ROZKOUŠNOU.
Styl psaní mi hodně sedl,líbíl se mi pohled Milese ale i Tate. Oba jsem si je zamilovala a po skončení jsem si prostě říkala:,,Vážně autorko,proč je to tak krátké?Já chci víc!"
Ale kdyby to bylo delší,tak by to nebylo ono. :D
Četla jsem to dvakrát,letos v květnu a teď o víkendu.
Hodnocení:5/5,dala bych víc. :)

20.11.2017 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Velice originální knížka,byla hodně nadčasová.Někdy jsem si myslela,že čtu 1984 ale to trošku předbíhám. Trochu mě naštval ten konec,mohl být trošku lepší a né tak otevřený! 4,5*

20.11.2017 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Hodně pěkně zpracovaný svět,líbíl se mi,hlavní hrdinové byly super ale ten děj byl prostě pomalý!Ale jsem zvědavá na další díl. 3,5*

20.11.2017 3 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Je hodně čtivá,taky velmi humoristická,Apollon mi byl hodně sympatický i Meg byla super. :D
Za mě 4,5*

04.11.2017 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Čtivé,čtivé,čtivé a taky chytlavé. Zamilovala jsem si Rose a hlavně Dimitrije. Prostě miluji její sarkasmus.
Moc se těším na Mrazivý polibek.

02.11.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Třetí díl mě opět nezklamal.Sice,pořád si nemůžu zvyknout na to,jak autorka přejmenovala Celeanu nebo spíš teď už Aelin.
Nejvíc mě bavili kapitoly s Dorianem a s Chaolem,ti dva jsou největší zlatíčka. Taky kapitoly Manon mě hodně bavili,ale Jeřáb ne. Musím říct že Jeřába fakt nemusím. Nesedla mi jeho osobnost ale určitě bych brala na chvilku být nesmrtelnou vílou. :D

02.11.2017 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Abych řekla tak knížka se mi hodně líbila. Byla hodně čtivá,oddechová a i k zamyšlení.
Konec byl hodně otevřený a já jsem sakra zvědavá na další díl i seriál.

27.08.2017 4 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Čistě náhodou jsem v knihovně po tomhle sáhla.Musím říct že mě to zklamalo a hodně. Přišlo mi to úplně stejné jako v Nástrojích Smrti akorát s tím že autorka to tam trošku změnila.
Ani nevím jestli už budu pokračovat.

02.07.2017 4 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Ano tahle série bude patřit mezi ty nejlepší knihy.Moc jsem si jí užívala a jsem zvědavá na další díl. :)

27.06.2017 5 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Konečně!
Upřimně původně jsem to chtěla hodnotit 2* ale konec to zachránil.
Je tady spousta mínusů. Napřiklad,ufňukaný Sam,najívní Grace a jediní kdo to tam zachránil je Isabel. Její kapitoly mě bavily a Cole?
Ten to taky vůbec nezachraňoval.Každopádně má to své kouzlo a tuhle sérii hodnotím 4/5.

20.06.2017 3 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Mnohem lepší než první díl a těším se na třetí díl.

31.05.2017 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Začátek mě moc nenadchl,dejme tomu že od strany 100 se mi to začalo líbit.
Konec byl úžasný!Těším se na další díl. Hodnotím 4,5*

19.05.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Absolutní bomba!
Určitě si od autorky něco přečtu.
Hlavní hrdinové mi byly sympatický.

07.05.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Celkově jak bych zhodnotila tuhle sérii?
Clary mi od prvního dílu nebyla vůbec sympatická,to stejné i Jace. Jedině Simon,Izzy a Magnus byly nejlepší.
Je to skvělý příběh,a hodnotím 4 hvězdy.

30.04.2017 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Upřimně,nejvíc mě zklamalo ten rozchod mezi Henrym a Liv. Jinak se mi to strašně líbilo a já už se těším na třetí díl. :)

20.04.2017 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Tuhle knížku mi vždycky četla babička před spaním.Nedávno jsem si to přečetla,jednoznačně tuhle knížku jsem milovala a vždycky budu.

15.04.2017 5 z 5

Velká Jízda/Na cestu Velká Jízda/Na cestu Terry Pratchett

Úžasná knížka,tak dlouho jsem se nenasmála. Hodnotím 4/5 .

13.04.2017 4 z 5