knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Na knížku jsem byla hodně zvědavá. Děj určitě zajímavý, ovšem nějak mi nesedl styl psaní.

15.12.2019 2 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Na knížku jsem se těšila, ale velké zklamání. Nereálná slátanina. Měla jsem problém dočíst.

15.11.2019 1 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

I když je příběh fiktivní, běhá z něho mráz po zádech. Mne jako matku a babičku velmi zasáhl.

10.06.2019 5 z 5

Půlnoční vrah Půlnoční vrah Veronika Černucká

1. byla jsem ráda, že je to česká detektivka, takže jsem se v množství postav dokázala zorientovat
2. Tara je mi děsně nesympatická a vlastně ani nic moc nevyšetřovala
3. byla jsem fakt zvědavá, kdo je Půlnoční vrah, pachatele a motiv jsem neodhalila
4. četlo se to dobře

12.05.2019 4 z 5

Nikomu by neublížil Nikomu by neublížil Catherine Burns

Pro mne docela zklamání. Čekala jsem něco jiného. Horror to nebyl určitě, ale četlo se to dobře.

24.03.2019 3 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Jo ! Tak tohle bylo hodně dobrý. Pokračování si určitě přečtu.

01.02.2019 5 z 5

Déšť Déšť Sára Saudková

Sáru Saudkovou obecně moc nemusím, ale na knížku jsem byla zvědavá. Nakonec detektivka docela slušná. Oldřiška je velká sympaťačka i když pěkně drsná a s ničím se moc nemaže. Pokud bude pokračování, určitě si ráda přečtu.

18.12.2018 3 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Brutální, drsné, napínavé. Nic pro slabé povahy.

22.11.2018 5 z 5

Pro vyšší dobro Pro vyšší dobro Tim Ayliffe

Čekala jsem víc, nemohla jsem se pořádně začíst. Takový trochu lepší průměr.

06.11.2022 3 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

První knížka od této mladé autorky. A jo. Bylo to dobré !

14.09.2022 3 z 5

Zasněžená žena Zasněžená žena Leena Lehtolainen

Příjemná, nenáročná detektivka. Žádné velké napětí, ale líbilo se mi, že se v knížce řeší i soukromý život vyšetřovatelů. Trochu se mi pletla finská jména, ale to je můj problém. Za přečtení určitě stojí.

30.07.2019 3 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Příjemné čtení, kdyby byla o pár desítek stránek kratší, ničemu by to nevadilo.

05.07.2019 4 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Přečteno za dva dny. Dobré to bylo.

30.06.2019 4 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Nechala jsem se zlákat obálkou, která je opravdu krásná. Takže jedna hvězdička za obálku, druhá za linku z minulosti. Bohužel, jinak je to nuda.

24.04.2019 2 z 5

Umírající detektiv Umírající detektiv Leif G. W. Persson

Dobrá detektivka, uvěřitelný příběh. Trochu smutné, ale to je prostě život. I když má knížka poměrně hodně stránek, četla se dobře.

21.03.2019 4 z 5

Krvavé právo Krvavé právo Phillip Margolin

Zajímavá detektivka z pohledu advokáta. Amanda mi byla hodně sympatická. Tentokrát jsem v knížce nenarazila (nebo je možná přehlédla?) na žádné nelogičnosti. Vše bylo vysvětleno a vše do sebe zapadlo. Rozhodně se chystám na další knihu od tohoto autora.

14.11.2018 5 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Henning Mankell

Wallander je můj nejoblíbenější kriminalista. Není to žádný superhrdina, ale obyčejný stárnoucí a dost osamělý muž. Ale když se do případu "zakousne", padouch nemá šanci :) Poslouchala jsem jako audiokazetu s Jiřím Vyorálkem, jehož hlas mi k Wallanderovi krásně pasuje. Škoda, že se už dalších příběhů s tímto sympatickým vyšetřovatelem nedočkáme.

06.07.2018 5 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Tak jestli je Jepice prvotina, už se nemohu dočkat dalších knížek tohoto autora :) A doufám, že to bude brzy :)

01.04.2018 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Dojemný příběh o mateřské lásce a síle opravdového přátelství. Určitě stojí za přečtení, moc se mi líbila.

02.02.2018 5 z 5

Běhej, dokud můžeš Běhej, dokud můžeš René Kujan

Velký obdiv a super motivace nejen pro běžce.

14.08.2020 5 z 5