Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Magická brána Magická brána Sandra Regnier

Naprosto skvělé! Ale ten konec... Nutně potřebuju další díly!!!

24.02.2020 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

První díl byl lepší... Tenhle díl sice také nebyl úplně špatný, ale na můj vkus to už byla moc velká slátanina...

01.10.2019 3 z 5

Mluv Mluv Laurie Halse Anderson

kniha mě nezaujala, ani jsem nedočetla... Snad někdy jindy

16.08.2019

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Tato knížka je moc hezká. Na to že jsem od ní moc nečekala, mě velice mile překvapila! Bála jsem se že to bude něco přeslazeně romantického, ale díky bohu, to bylo spíš akční sci-fi s romantickým doprovodem. Nápad sice úplně nijak velkolepý není, ale i tak se mi zápletka moc líbila a četlo se to rychle. Líbily se mi části jak s Průzkumníkem, tak i kapitoly, které vyprávěla Emma. I přesto, že se mi to líbilo, není asi na úplně čistých 5 hvězdiček. Možná kvůli tomu až moc šťastnému konci? Mohlo to být malinko zapeklitějsí... Ale i tak vám doporučuji, si knihu přečíst!

14.07.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knížka mi přijde jako taková průměrná romantická slaďárna. Myslím že takových knížek je spousta. I když někdy jsem se opravdu začetla, stejně to není nic extra... Další díly si ale přečtu.

17.06.2019 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Asi jsem to čekala trošku lepší... Ten nápad s dopisováním je sice hezký, ale celých cca 200 stránek se tam neděje nic zajímavého, děj se táhne a pak najednou na konci jako by se mělo všechno dohnat a veškerá „akce“ je nacpaná na posledních sto stran... Navíc je to už od začátku předvídatelné. Zase se mi ale líbil styl psaní a zajímavé myšlenky, které autorka popsala. Celkově hodnotím asi jako lepší průměr.

18.05.2019 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Já jsem jako první viděla film, takže jsem věděla o co vlastně půjde. Ale bylo to vlastně úplně jako jiný příběh! Ty napínavé a dramatické scény které byly v knížce se prostě nemůžou srovnávat s těmi "chabými" zkrácenými scénami ve filmu... Je zde spoustu zvratů, které opravdu nečekáte a od knížky se prostě nemůžete odlepit. Ten nápad je to opravdu skvělý, a to jak se chlapci mezi sebou baví tím svým slovníkem, je někdy opravdu vtipné. Zkrátka a dobře, i když jsem byla z filmového zpracování nadšená, opět jsem se utvrdila v tom, že kniha je vždy lepší než film!

19.04.2019 5 z 5

Pošťákova snoubenka Pošťákova snoubenka Denis Thériault

Naprosto dokonalá knížka, moc obdivuji spisovatele za skvělý nápad a originální zpracování. Příjemně se to četlo, rovnou jedním dechem. Myslím že toto pokračování je ještě o něco málo jepší než první díl. Skvělé zakončení!!!

23.03.2019 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Opravdu skvostné zakončení série! Knížka si po celou dobu čtení udržela svou napínavost, že jsem se od ní prostě nemohla odtrhnout. tato série je jedna z nejlepších, ne-li nejlepší knižní trilogie kterou jsem si kdy mohla přečíst!:-D

01.03.2019 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Naprosto nádherná knížka plná napětí a nápaditosti. Určitě stejně skvělá jako první díl!:-)

16.02.2019 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tohle bude určitě výborná série!!! :-D

11.02.2019 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Moc hezká knížka, ale podle mě o něco slabší než předchozí díl.

11.02.2019 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Naprosto nádherná knížka, takže mě překvapují zdejší negativní komentáře... Určitě si musím přečíst další díly!

26.12.2018 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Dávám 6****** protože tohle je prostě bomba! Určitě lepší než první díl. Hned co jsem pred chvíli dočetla, potřebuju číst další... Myslím že tato trilogie je zatím má nejoblíbenější. Uvidíme co přinese poslední díl;-)

28.11.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Bylo to mé první čtení o takových těch "nadpřirozených bytostech" a celkem mě to dost překvapilo. Skvělé vtipné zpracování, romantiké tak akorát - není to takový ten přeslazený slaďák. Hned u první stránky jsem věděla že to bude super! Hned jsem si šla do knihovny pro další díl, protože prostě musím vědět jak to skončí!!! :-)))

21.11.2018 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka je moc krásně napsaná - je vtipná, dojemná, a s kraťoučkými kapitolami se čte strašně rychle. Moc se mi líbila poslední slova kterými se zabýval Maiels (Váleček).
Knížku doporučuji, je to skvělý počteníčko!!!

28.10.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Díl Dcera se mi tedy líbil o něco méně ale tato knížka mě dostala. Moc se mi líbil ten konec, i když jsem to tak nějak čekala. Určitě stojí za přečtení!

30.08.2018 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Moc hezká knížka, ten zvrat na konci se mi moc líbil!

17.07.2018 5 z 5

V pasti V pasti Julie Cross

Po přečtení prvního dílu jsem se těšila na další, ale po přečtení této knihy jsem celkem zklamaná... Přijde mi že spisovatelka se sama do Jacksonova skákání časem tak trochu zamotala a nevěděla jak skoky pochopitelně napsat. Takže pochopit princip cestování časem je opravdu těžké...

26.06.2018 2 z 5