Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Je to NUDA... Knížku jsem ani celou nedočetla, protože se to prostě nedalo. Bylo to táhlé a do čtení jsem se musela nutit, takže mě tak úplně neoslovila...

09.12.2018 1 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Konečně ji mám přečtenou... Jo, trvalo mi to fakt dlouho a ani nevím proč, přitom je to jen 300 stránková knížka! Ale stálo to za to. Od začátku se v příběhu stále něco dělo, prostě si myslím že kniha by měla čtenáře upoutat co nejdříve a tahle knížka to zvládla na výbornou. Při některých kapitolách jsem se i celkem bála (např. kapitola 61). Ten nápad s rozpojováním mi přijde zajímavý, jen jsem tak úplně nechápala rodiče rozpojenců, jaký z toho mají užitek že dají své dítě na orgány.

28.09.2018 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tahle knížka je boží! Moc se mi líbí ten nápad a zápletka. Dost rychle se čte, má velmi krátké kapitoly takže je to jedním dechem přečtené. Já jsem se od ní nemohla odlepit. Doporučuji!!!

05.08.2018 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

O ČEM TO JAKO JE?! Váhala jsem jestli tuto hnížku ohodnotím alespoň jednou hvězdičkou. Knížka nemá nějakou pořádnou zápletku, jde jen o sprostou holku co se dává dohromady s chlapem... já v tom jinak nic hlubšího nevidím...

30.07.2018 1 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná knížka, přečtená jedním dechem.

28.06.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tento díl se mi moc líbil. Doplňuje celý příběh Selekce, a dozvite se tu věci které v sérii nebyly. Mě nejvíc zaujal příběh Merlie a Cantera. Za mě pět hvězdiček.

28.06.2018 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

To je bomba!!! Doporučuji všem! Děj je zajímavý, postavy velmi sympatické a celá kniha se čte jedním dechem. Tohle byla má první knížka, kde byla hlavní postava homosexuál, a určitě přečtení nelituji.

26.06.2018 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Naprostá dokonalost, moc hezky popsaný vílí svět i postavy v něm. Dej je návykový, že mě to stále nutilo číst. Zkrátka paráda!

09.09.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Hezká knížka, taková oddechovka pro ženy... Nicméně se mi zdálo, že příběhu chybí nějaká zajímavější zápletka. Ve čtvrtiny knihy se dalo uhádnout, jak do dopadne.

23.03.2021 3 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

O 1000% lepší než první díl! Asi má nová nejoblíbenější kniha!

10.05.2020 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Super! Čekala jsem od knížky o něco méně, takže mě velmi mile překvapila????????

25.03.2020 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi zalíbila už od začátku první kapitoly. Je to velmi čtivý, zajímavý příběh, od kterého jsem neodtrhla oči, dokud jsem ho nepřečetla! Liv je mi jako hlavní hrdinka velmi sympatická, stejně jako ostatní postavy v knize. Nechybí tomu ani romantická zápletka, která není díky bohu nijak přehnaná, protože v příběhu jde o důležitější věci, než o to, kdo se Liv líbí... Stejně tak i zápletka a nápad je skvělý! Určitě si přečtu i další díl, protože ten konec byl jako dost dobrej!

05.07.2019 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Na začátku to vypadalo celkem slibně, ale postupem času to šlo do kopru... Děj se táhne, dlouhou dobu se tam nic neděje a když už, tak je to strašné klišé.

OBSAHUJE SPOILERY!
Naprosto nechápu, proč tedy Eden chodila s Deanem, když byla stále tak strašně zamilovaná do Tylera. Tylerovi nadává, že hledá po jejich rozchodu rozptýlení v trávě a přitom ona dělá to samé, jen má to rozptýlení díky Deanovi... Pak ještě Deana podvádí s Tylerem a jako primadona není schopná se rozhodnout, s kým vlastně chce chodit... Podle mě není Eden dobrý člověk! Nesmím také zapomenout podotknout, že celý děj je jako na houpačce - jednou jsou s Tylerem spolu, pak si to jeden rozmyslí a rozjedou se, pak zase jeden z nich přileze a takhle je to až dokonce a pokračování v dalším dílu! Dobrá, jediné co bylo trošku zajímavé bylo, jak Tiffani vydíral a Eden, ať je dá s Tylerem zase dohromady. Ale upřímě, existuje ve skutečnosti někdo tak najivní jako je Tiff, aby si tohle myslel?
KONEC SPOILERŮ!

Pro mě byla knížka tak trochu zklamáním, doufala sem v trochu větší akci. Každopádně další díl číst nebudu...

19.06.2019 2 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Kniha Nimbus mně ze začátku přišla, nechci říct nudná, ale bylo to takové táhnoucí se... Než jsem ovšem došla do půlky knížky. Tam se to začalo celkem rozjíždět a zamotávat! No a ten konec! Dokonalý! Je to drsná, originální knížka, kterou si musí přečíst každý, kdo má rád sci-fi. Všechny knihy co jsem zatím od Neala četla, byly boží a já už se nemůžu dočkat až budeme mít poslední díl Žatvy smrti!

06.06.2019 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Já jsem od knížky nic extra nečekala, ale tohle byla fakt hrůza! Jako proč by se měla měnit jen proto že je hodně zodpovědná?! Ta její kamarádka Ella je pěkně pitomá a já bych se s ní v žádném případě nekamarádila... Nepřečetla jsem ani 70 stran...

19.05.2019 odpad!

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Tohle je nejlepší díl z celé trilogie! Skvělé zakončení série, všechny ty zvraty v příběhu mě i bavili, jen na konci už mi jich připadalo až moc. Některých postav mi bylo moc líto a ani jsem nečekala že by se mohlo tohle stát (podrobnosti psát nebudu, nechci spoilerovat:-)). Ještě bych asi ocenila hlubší vysvětlení proč elektrické výboje s Felicity cítil i Eamon, když v knize bylo řečeno že to cítí jen ti kteří si jsou souzeni. Ale to už je takový malinký detail. Pro mě to je jednoznačně JENDA Z NEJLEPŠÍCH SÉRIÍ KTERÉ JSEM KDY ČETLA!!!

11.02.2019 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Příběh je to moc hezký a nápaditý. Ale přeci jen jsem od knížky čekala trochu více.

10.12.2018 4 z 5

Jáa jsem se do ní sice ze začátku nutila kvůli tomu stylu jak je napsána-( spisovatel nepoužil žádnou přímou řeč). Ale díky tomu zakončení, mu to zpracování můžu prominout. Opravdu mě těch posledních pár stran dostalo!

05.09.2018 5 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Taková pohodovka pro holky. Za mě super! :-)

05.09.2018 5 z 5

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Pro ty kteří si chtějí jen tak něco přečíst a nemuset nad tím nějak moc přemýšlet, je tato knížka super. mě se knížka líbila, jen ten děj mohl být malinko zapeklitější, prostě mi tam něco chybělo. Proto dávám 4****

03.09.2018 4 z 5