kneslova kneslova komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tuhle úzkou knihu jsem si přečetla na základě výborných hodnocení zde a přidávám se k nim, neskutečné dobře napsána , super i když neveselé - všechny ty postavy v knize - jako živé

18.06.2023 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Není příliš co dodat k předešlým oslavným komentářům. Příběh mě pozvolna uchvátil a vtáhnul do děje a tu poslední část jsem nemohla odložit. Za mne ještě lepší než Slavík, téma mnohokrát zpracované, ale tahle kniha ční nad průměrem... prostě nádhera, úžasné, nerada se loučím.

29.02.2020 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Vynikající detektivka

20.11.2022 5 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Naprosto geniálně, minimalisticky, ale o to lépe napsaná kniha. Věcné a přitom mnohomluvné, takoví rodiče a děti jsou jistě mezi námi, Něco o tom vím. Nesmírně silný příběh.

14.10.2018 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

útlá, ale obsahem silná. Tak po dvou třetinách knihy je patrné jakým způsobem se navzájem osudy tří žen propojí. Jak už tady bylo napsáno nejvíce na mne zapůsobila dějová linie z Indie Je až neuvěřitelné, že se mohou tyto příběhy odehrávat ve stejné časové linii. Mysleli by jste, že je dělí několik století. Výtečně napsáno

17.06.2018 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Náhodou jsem se dostala k této útlé knížce a nic jsem nečekala , ale pekne mě překvapila . Je fakt dobra , čtivá a moc mě bavily všechny ty postavičky. A taky příběhy , krása, doporučuji

28.05.2023 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Připojuji se k výborným hodnocením, nadprůměrná detektivka, přečteno během dvou dnů, žádná nuda a ten konec!!

14.07.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tento spisovatel nepíše jen obyčejné fantasy, ale je tam vždy ještě něco navíc. Vynikající kniha, další autorův geniální nápad - na zemi přišla doba, kdy vlastně nemůžete umřít ať děláte cokoliv. A poslání smrtek - jak ho, která z nich uchopí, neboť jsou to stále jen lidé a podle toho to vypadá. .. Kniha , o které přemýšlím ještě dnes, stejně jako o knize Bez šance. A konec není ani happy end, ani špatný.

14.05.2018 5 z 5

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Tuhle knihu mi dala kamarádka , jinak bych ji asi nečetla tyhlety témata nemám v oblibě . K mému překvapeni je velmi čtivá a nejvíce se mi líbily pasáže z období Baťovy továrny v rozkvětu . Velmi zajímavé .. a jasné , že ten konec je trochu přes ale ten příběh si happyend zaslouží

08.05.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Tak tahle detektivka se povedla

07.04.2023 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Konečně jsem se dostala k jedné z knih této série od Lindy Castillo. A výborná detektivka.

23.01.2022 5 z 5

Ve vteřině Ve vteřině Suzanne Redfearn

(SPOILER) Těžko se mi hledají slova, teď přímo po přečtení knihy. Je naprosto skvělá , bravurně napsána , psychologie postav je geniální a taky příběh samotný . Opravdu přemýšlím jak bych se zachovala v takové situaci a chování přítomných na místě nehody tak lehce neposuzuji.
Většina děje se odehrává po nehodě a hrdinové se vyrovnávají s tím co se stalo a nikdo z nich nezůstane stejný …
Geniální je i nechat vyprávět příběh mrtvou Finn… zároveň děkuji čtenářce , která uvedla, že o psa se nemusíme bát to mi při čtení pomohlo číst dal s lehčím srdcem… ta kniha je prostě úžasná i s tím doslovem autorky…

26.12.2021 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Kniha Na dně byla naprosto skvělá a tak jsem si musela pořídit i pokračování. Myslela jsem, že už takového napětí a akce už se nedočkám, ale opak je pravdou. Nadprůměrný thriller, který mě nutil číst dál a dál- výborně napsáno.

06.10.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Výborně napsaný psychothriller, jak já jsem se bála o obě hlavní hrdinky! Téměř jsem se bála otočit další stránku a ještě posledních pár stran tomu dodalo...

07.10.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Výborně napsaná kniha, netradiční postavy , ani o jedné se nedá říct, že vylíčena sympaticky, téměř nulová účast policejních vyšetřovatelů, pachatele jsem opravdu typovala až na posledních stránkách. Mě se styl psaní líbí a celkem i zápletka, pro Rachel jsem měla pochopení....
myslím, že kniha stojí za přečtení

26.10.2015 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Tak já jsem hodně nadšená, hned od začátku skvělé čtení a o překvapeni a napětí není nouze, sympatičtí vyšetřovatelé a to hodně.
Podezirala jsem kdekoho, ale pachatele ne. Pět hvězdiček ..

11.03.2023 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak jak už někdo napsal přede mnou nedávám 5 jen proto, že to si schovavam pro mé nejvíce Top knihy. Pěkný psychologický román, dvě dějové linie, které se potkávají a závěr leckoho překvapí. Dobrá kniha

12.04.2020 4 z 5

Kde raky spievajú Kde raky spievajú Delia Owens

Takové zvláštní poetické dílo, napsáno velice čtivě a já dávám plný počet hvězd.

24.09.2019 5 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Naprostá bomba, úžasná věc. K této knize jsem neměla žádné očekávání a od třetí kapitoly jsem se smála nahlas jako už dlouho u knihy ne. Jsem nadšená, jedna z nejlepších knih roku, doporučuji pro zvednutí nálady i jako prima čtení

08.09.2019 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Je to teda dost psycho, jak knihy od p. Bolton bývají, precizně napsáno, tak trochu odlišné od jejich ostatních knih. Chápu, že se to může zdát někomu málo akční, nicméně dílo je to velice slušné..a nadprůměrné

11.06.2017 5 z 5