klarushka-1 klarushka-1 komentáře u knih

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

Čtivá kniha psaná na základě skutečných událostí.

20.06.2021 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásný příběh, přečetla jsem jedním dechem. Doporučuji ke čtení.

20.06.2021 4 z 5

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Moc se mi líbilo, možná o něco více než trojsérie Panský dům.

27.05.2020

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Mně osobně se tato dvojdílná sága líbila více nežli trilogie Panský dvůr.

19.05.2020 5 z 5

Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí Zuzana Černá

Kniha se mi líbila. Je to takové to čtení pro puberťáky, aby je to navnadilo na další četbu. Pokud jste četli v mládí Stopy hrůzy, tak bych to k tomu přirovnala.

18.10.2017 4 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Napínavé, těžko se mi odtrhávalo.

20.06.2021 4 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Osobně se mi tato kniha moc nelíbila. Přišla mi jako fakticky popis děje, ale ne ponoření do citů, událostí... Je to škoda, těšila jsem se na ni.

04.07.2020 1 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Celá trilogie se mi moc líbila, ovšem více mě zaujala dvojdílná sága Venkovský dům od stejné autorky.

19.05.2020 5 z 5

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Líbilo se mi a doporučuji.

19.02.2020

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Kniha se mi líbí více než Ostrov strachu, ale i tak si myslím, že Stopy hrůzy byly dějově lepší... V poslední době, co jsem četla, se Stopám hrůzy podobala kniha Tajemství od Zuzany Černé, je to takový ten klasický příběh pro puberťáky, aby začaly s četbou. Dala jsem číst neteři a už se ptá po dalších knížkách. Bohužel další díl zatím nevyšel, ale vytáhla jsem z krabice na půdě staré Stopy hrůzy, takže jsem jí pár dílů půjčila. Sama teď čtu znovu Stopy hrůzy č. 2 - Nůž. Tu jsem jako puberťák neměla ráda, ale nyní se mi líbí.

18.10.2017

Ostrov strachu Ostrov strachu Robert Lawrence Stine

Cca půl roku zpátky jsem si zakoupila knihu Tajemství od Zuzany Černé, které mě vrátila do mých dětských let, kdy jsem četla Stopy hrůzy. Po dlouhé době jsem si je tak připomněla a začala se zajímat o autory, kteří tyto knihy psali. S překvapením jsem zjistila, že R.L. Stine vydal letos dvě knihy, a to právě tuto (Ostrov strachu) a ještě druhou Nebuď dlouho vzhůru. Obě jsem si zakoupila. Po přečtení Ostrova strachu musím tak trochu říci, že je to kniha spíše pro mladé čtenáře (ostatně stejně jako celá edice Stop hrůz) a již mě tak nenadchla. Ale určitě ji mohu doporučit jako pohodovou letní četbu.

14.06.2017 4 z 5