Klarsik3 Klarsik3 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Skvělá kniha.. Původně jsem se bála, když jsem zjistila že hlavní hrdina je vlastně 13.letá dívka.. Bála jsem se že to bude přehnané a k věku hrdinky to nebude odpovídat.. ale vůbec ne.. kniha mě velice překvapila a měla jsem problém ji vůbec odložit..

13.12.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Jako vážně? Takle to utnout? Nešla jsem spát nedočkavostí a když chci otočit na další stránku zjistím že už je vlastně prázdná.. Tohle je perfektní čtení.. Jsem zvědavá co na nás čeká v dalším díle protože tento byl opět prostě fascinující..

27.12.2018 5 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Spíš 4,8 hvězdičky za to časové prolínání, které mě neskutečně mátlo. Občas mi došlo opravdu po delší době, že sem časově opět jinde... Jinak mě kniha bavila těším se na další díl a doufám že to bude pěkná bichlička

23.07.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Perfektní.. Ani se mi nic víc psát nechce.. Určitě se k téhle sérii vrátim a budu jí čist zas a znovu, protože je to prostě perfektní.. Třetí díl byl pro mě stejně úchvatný jako druhý.. Vše je v knize dokonale promyšlené a zapadá do sebe.. Kde člověk předpokládá, že ví co se stane, stejně přijde aspoň malé překvapení.

28.03.2018 5 z 5

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Tahle kniha má šíleně pomalý rozjezd. Ale rozumím tomu ono vysvětlit čtenáři scela nový svět prostě pár stran zabere. Nakonec sem se od knihy nemohla odtrhnout a moc jsem si ji užila. Těším se na další díl.

29.02.2024 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Celá série Naslouchač mě neskutečně baví.. tento díl byl o proti těm předchozím už teda slabší. Pomalejší rozjezd byl ale pro mě asi to nejhorší. I přes neskutečný příval nových informací jsme nedostali snad žádné odpovědi. Také musím uznat že mi neskutečně chyběli kapitánovi oříškové oči.. U všech amarijských věží co to bylo s tou prasečí řití?
Ale víte co? Mě to absolutně nevadilo protože sem byla neskutečně šťastná že jsem se mohla vrátit do Duvalského pohoří .. Hrozně mě v předchozích dílech bavila zmínka o zániku Ďatlovovy výpravy a zde se nám také naskytne jedno takové děsivé propojení což je za mě vážně super!! Je to pak mnohem víc děsivé.
Odkrývání tajemství pětadvacítky se mi taky moc líbilo i když to první mě vůbec nepřekvapilo a byla jsem z toho krapet skleslá.. Říkala sem si jakože cože to je všechno?... No ale pak? Prostě super

28.05.2021 4 z 5

Meta Meta Pavel Bareš

Super schopnosti jsou tu jen taková třešnička .. Nebýt kachniček tak o téhle knize nemůžu říct že byla super. Jako ona super je o tom žádná. Jenže je to tak reálně děsivý téma že vás to prostě rozloží.. Donutí vás to přemýšlet.. Určitě stojí za přečtení a to ne jen jednou.. Kachničky sou pecka :-D

24.07.2020 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Perfektní :) Nevím co jiného napsat. První dvě části mě úplně pohltili. Výcvik mě hrozně bavil, pak jsme se chvíli bála že už to nebude ono ale kniha nabrala takové obrátky, že jsem se od čtení jen těžko odtrhávala. Doporučuji

13.02.2020

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tahle kniha (vlastně celá série), mě pohltí pokaždé, když jí otevřu. Milovníci YA literatury v téhle knize najdou vše po čem jejich srdce prahne.. a Co vám bude scházet v prvním díle najdete v tom dalším. Doporučuju si tuhle knihu přečíst :)

19.07.2018 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Sem na zacatku a trpim.. Trpim protoze me opravdu nebavi cist cokoli o Manon.. Doufam ze se to zmeni

07.07.2017 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Potřebuji víc!
V poslední době jsem chodila od knihy ke knize a nic mě nebavilo. Když jsem viděla tuhle knihu rozhodla jsem se, že si jí pořídím věřila jsem, že to bude něco pro mě a taky tomu tak opravdu bylo, je a dlouho bude, protože věřím že se k ní opět vrátím. Už aby tu byl druhý díl.

30.10.2021 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tak jo no.. Dalsi dil bych asi necetla kdyby se toho na poslednich strankach nestalo tolik.. Ted jsem zvedava.. Tak uvidime co se bude dal dit

10.10.2018 3 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

No asi se toho v závěrečným dílů autorce nakupilo vážně moc tak to zakončila jednoduchým zpusobem.. Me se to vypořádání moc nelibilo.. Byla jsem zklamaná celou dobu jsem se musela ke čtení nutit a nakonec zjistím ze mi ten čas za to nestál...

25.09.2018 2 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Mylím že když chce někdo dělat retelling stačí jedna pohádka.. Mě do sebe tyhle dvě prostě nešli... Přečetla jsem, zavřela jsem.. a asi stačilo..

19.07.2018 3 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Tohle dokud nedočtete tak prostě nevíte nic.. Jedinej kdo to ví je Kaz Brekker což je prostě můj oblíbenec největší záporák z "hrdinů"... Nejvíc mě naštvalo a prosím !!NEČTĚTE DÁL!! pokud ste knihu nečetli.. když jsem zjistila že někdo umře... Já nechci vědět co se v knize bude dít.. ani anotace si nečtu celé aby mě vůbec něco překvapilo... Ale prostě knihu DOPORUČUJI všem a věřim že si Kaze a ostatní zamilujete :)

19.07.2018 5 z 5

Lov stínu Lov stínu AdriAnne Strickland

Rozjezd byl na mě sice pomalejší ale zbytek knihy jsem přečetla pomalu jedním dechem. Doporučuji

19.06.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Konečně jsem se dočkala té akce :-).. Ale zase ten konec.. No už aby byl další díl.. Takle utnuté konce nejsou nic pro mě..

13.12.2017 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Na co sem myslela když sem Polibek četla, bylo že je to opravdu dost dlouhá kniha. Nevěděla sem co by se tam ještě mohlo stát vše se opakovalo pořád dokola. Posledních pár stránek už sem si začínala myslet že to skončí opravdu přerůžověle ale nakonec mě to opravdu dostalo.

18.07.2016 4 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Přiřadit tuto knihu k fantasy je stejné jako by ste o někom kdo má jedinou malou modrou tečku v jinak hnědém oku řekli že má modré oči... Tohle je prostě erotický román a nazdar.. Naštěstí se čas od času přikloním i k takovým to knihám takže přečíst se to dalo ovšem zklamání je obrovské ...

08.06.2022 2 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Z tohoto díla mám neskutečně rozpolcené pocity. Kniha se mi četla v rámci možností dobře. Nesmím počítat to kolikrát jsem knihu zavřela a zase otevřela jen pro to, že jsem si potřebovala vydechnou a popřemýšlet jestli jsem jen zaujatá a nebo jestli mi to vážně přijde, jako přes kopírák mých oblíbených sérií. A když zvládnu nemyslet na ty podobnosti tak mě Prázdné sliby baví. I přesto že mi to přišlo předvídatelné tak jsem byla zvědavá jak to dopadne. Četlo se to samo nemohla jsem se odtrhnout přečetla sem jí za den. Takže mě opravdu nepřijde špatná.

05.11.2021 3 z 5