Klarenc Klarenc komentáře u knih

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Tohle nebylo vůbec špatný. Zvláštní, ale dobrý. Líbilo i synovi.

22.03.2023 4 z 5

Kolosální Conan Kolosální Conan Mike Mignola

Opravdu kolosální a opět skvělý Cimrman, pardon Cimeřan

07.02.2020 5 z 5

Vílí kruhy Vílí kruhy Tereza Matoušková

Ségra doporučila a půjčila, tak cobych se nepodíval. Nejsem myslím cílový čtenář, přesto se mi líbilo hlavně zpracování. Autokra píše lehce a s přehledem

05.02.2020 5 z 5

Hitokiri Hitokiri Oskar Fuchs (p)

Překvapivý posun i lehký odklon od Frosta. I když ne úplně. Velká změna stylu. Nezbývá než pochválit. Celá ta zápletka uvozená atmosferickým úvodem mě tohle prostě baví. Je úplně jedno, jestli je postava v jedné části označována přijmením a v jiné jménem a v jiné třeba celým jménem. To s normálně píše všude.

03.02.2020 4 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Skvělá záležitost. Lehké čtení, i když to jede už od začátku. Knihu můžu doporučit každému, kdo má rád originalitu a hlavně kdo ocní jak dobře je to napsaný

31.01.2020 5 z 5

Měsíční deník Měsíční deník Michal Březina

Snaha o autentický deník mi přšla fajn. Proč si nepřečíst deník z budoucnosti. Marek Šebesta je svéráz na druhou, na mně možná až moc svéráz, ale je to plzeňák, což asi mnohé vysvětluje. Nechybí akce má to švih. Nenudil jsem se ani chvíli. Forma deníku je tady asi výhodou.

31.01.2020 5 z 5

Pelyněk. Díl 2 Pelyněk. Díl 2 Daniel Tučka

Druhý díl splnil zcela moje očekávání a po jedničce prostě akorát.

03.10.2018 4 z 5

Pelyněk. Díl 1 Pelyněk. Díl 1 Daniel Tučka

Nalákal mě obal a dobře jsem udělal.Uvnitř jsem se dostal k příjemné fantazii

03.10.2018 4 z 5

Frost Frost Oskar Fuchs (p)

jednohubka, která mě vrátila do dob Kulhánka. Frost se s ničím nemaže, jde jasně za svým cílem. Nenáročná oddechovka, co od toho čekat víc? Filozofii?

11.09.2018 5 z 5