Klaaarka Klaaarka komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Po opuštění knih Lenky Lanczove (takže krátce po pubertě),jsem četla především detektivky, thrillery atd. Nicméně v posledním roce jsem na to nějak neměla chuť a sílu. Knihy a la červená knihovna mi přišly k odpočinku vhodnější. A tato autorka píše velmi dobře. Její knihy se mi líbí a třetí díl této série stojí za to. Stejně jako dva předchozí. Těším se na závěrečný díl.

25.02.2021 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

V ramci zanru proste skvelé. Vtipne,ctive i kdyz predvidatelne. A jsem za to rada. Myslim,ze pohadky proste nekdy chybi i dospelym. A tohle jsou ctive pohadky s happy endy. V tomhle pripade i s princeznou ???? doporucuji. Nebudete zklamane.

26.10.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Super. Napínavé,čtivé...

07.03.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Weaver prostě baví.

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Weaver a Carter jsou moji oblibenci. Tahle kniha opět skvělá.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Super.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Kudy chodím,tudy doporučuji. A nadšení se šíří dal. Carter super.

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tyhle dvě autorky mám ráda,knihy jsou čtivé,příjemné a obvykle nejsou prehlcene sexuálními popisy za každou cenu. Tahle není výjimkou. Nicméně ačkoliv se mi kniha líbila,nemohla jsem se celou dobu zbavit pocitu,že disharmonie v tom,co hlavní postavy dělají a říkají,jsou v rozporu s tím,jak vyznivaji a jsou popisovany. Prostě mi to tady nějak vadilo. Az jsem měla občas pocit,že se vyměňují ???? ale ke čtení doporučuji a těším se na další názory.

21.03.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Prima čtení.

10.02.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Stoji za přečtení i plný počet .

06.02.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Čtivé,pěkně. V rámci žánru rozhodně doporučuji.

27.01.2021 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Cetla jsem uz temer vsechny knihy dua Keeland- Ward. Tahle je jedna ze dvou,ktera mi chybela - vzhledem k nizsimu hodnoceni nez maji knihy techto autorek. Nicmene se mi vlastne strasne libila. Je trochu jina nez ostatni a prijde mi,ze ma vetsi presah nez klasicka “jednohubka” na jeden vecer. Za me plny pocet a doporuceni.

16.01.2021 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Já prostě nemůžu jinak. Jako všechny předchozí knihy....plný počet. Prostě to je moje srdcovka.

26.10.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Tohle byla moje třetí kniha z dílny Keeland / Ward. A zatím mi přišla nejslabší. Jako pořád je to příjemné čtení,ale první dvě knihy se mi libily víc ( Nesnáším tě,Šéf). Nicméně jako jednohubky na večer fajn

08.10.2020 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Kniha napínavá,čtivá....fandy autora a detektivek rozhodně nezklame!

23.02.2019 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Miluju Tima Weavera. Čtivé,napínavé....promyšlené. Super.

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Super knížka. Stejně jako všechny ostatní od cartera

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Super.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Prostě super. Napínavé od začátku do konce. Paráda

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Moje první kniha od této autorky...jako Carter to není,ale čte se to dobře,líbilo se mi to. Postavy jsem chvílemi trochu lovila,kdo je kdo,ale to nutně nemusí být chyba autorky. Přečtu i další.

05.04.2021 4 z 5