kkaca kkaca komentáře u knih

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Vzala jsem do ruky jako oddechové čteni a vzalo mě to mnohem víc, než jsem čekala, ani nevím proč......nakonec jsem to přečetla jedním dechem

27.04.2019 4 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

nakonec jsem dočetla, ale po předchozích zkušenostech s paní Frýbovou, jsem čekala víc

06.05.2013 2 z 5

Když nastaly deště Když nastaly deště Louis Bromfield

četla jsem již před časem, je pravda, že ze začátku chvíli trvá, než se člověk dostane do děje, ale po té ho kniha chytne a čte jedním dechem. opravdu nechápu, kdo mohl napsat, že se jedná o erotický kýč???? to si fakt nemyslím, a ani ta kniha si nezaslouží, dle mého takový komentář, ale je to na každém.................

03.07.2013 5 z 5

Hledači mušlí Hledači mušlí Rosamunde Pilcher

brala jsem do ruky s představou trochu červené knihovny, ale byla jsem mile překvapena, moc hezky a poutavě napsáno, děj troušku přeskakuje ze současnosti do minulosti, ale mě to nevadilo.....

20.05.2019

Robin Robin Zdena Frýbová

naprosto skvělá kniha, zábavná, dobře čtivá a pro majitele psů naprosto skvostná!!

28.04.2013 5 z 5

O kocourovi, který přišel na Vánoce O kocourovi, který přišel na Vánoce Cleveland Amory

za mě velmi slabá kniha, dočetla jsem s velkým přemáháním, hodně často jsem vůbec nechápala, co chce autor říci, popis života s kočkou zbytečně složitě popsán a velmi nezáživně :-(

01.08.2023 1 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

jako většina předchozích komentářů, četla jsem jako náctiletá a tu dobu jsem to hltala jedním dechem, krásný historický román podložený velkou láskou a intrikami té doby

03.07.2013 5 z 5

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

vtipná oddechovka pro ženské pokolení

03.07.2013 4 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

hezká knížka pro odpočinkové čtění

03.07.2013 4 z 5

Robin Druhý a jeho rodina Robin Druhý a jeho rodina Zdena Frýbová

skvělá, vtipná, moc mě pobavila

28.04.2013 5 z 5

Záhada sarkofágu Záhada sarkofágu Elizabeth Peters (p)

kniha se ze začátku jeví jako docela zábavná a po většinu času tomu tak i je, jen ten konec mě dosti zklamal, podle probíhajícího děje bych čekala něco víc.

10.04.2013 3 z 5

Štěně k Vánocům Štěně k Vánocům Megan Rix

mě se také líbila, lahčí, odpočinková četba pro všechny milovníky psů

05.04.2013 5 z 5