Kiwi328 Kiwi328 komentáře u knih

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Tuhle knihu jsme četli ve škole, takže jsem si velké naděje nedělal. Když jsme přečetli tak první 2-3 kapitoly, tak mi došlo, že jsem té knize křivdil. Vzal jsem si ji domu a přečetl ji ještě ten den. Parádně vymyšlený příběh a o srandu není nouze. U konce byla i dojemná, skoro jsem brečel.Na závěr bych řekl 2 slova která používá skoro každý, ale u téhle knihy nemohou chybět:
VŘELE DOPORUČUJI.

09.03.2019 5 z 5

Sedmikráska Sedmikráska Eduard Petiška

Tuhle knížku jsem dokázal( a ještě dokážu) číst celý den. Jelikož čtu rychle oceňuji délku knihy. Ilustrace- akorát další plus. Perfektní kniha na dobrou noc.
VŘELE DOPORUČUJI

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

Když mi rodiče poprvé dali tuhle knihu myslel jsem že budu snad lézt po stropě. Tahle kniha mi zkracuje dlouhé chvilky už celých 7let. Nechápu lidi kteří nazvou Dášenku NUDNOU. Smekám před Karlem Čapkem.
Vřele doporučuji

Pohádky k neuvěření Pohádky k neuvěření Terry Jones

Tohle je první kniha u které jsem se opravdu od srdce zasmál.
Terry Jones předvedl fantastický výkon!!!

06.03.2019 4 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Knihu jsem si objednal z katalogu a čekal jsem něco hodně dobrého.
Bylo to lepší než hodně dobré. Když se na to podíváme tak je možné že kočky(a kocouři) to vidí přesně jako v knize.
V knize je i trochu srandy takže nic nechybí- trochu té srandy, happy end a perfektně vymyšlený příběh. Proto ode mě získává tato kniha poctivě vydřených
5 hvězdiček.

06.03.2019 5 z 5

Radosti zimy Radosti zimy Jeff Kinney (p)

Jako vždy Jeff Kinney překvapí mě a mé kamarády. V každém díle něco nového. Jen tak dál!
Jen na Dášenku to pořád nemá, to je klasika. ;-)

05.03.2019 5 z 5

Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček Milada Motlová

Krásně převyprávěné pohádky, koledy na konci knihy jen ty hádanky. Většinu jsem dal kamarádům a skoro vše uhodly. Jo holt ro jsou věci téměř každodenní potřeby.
Jinak super kniha doporučuji jako čtení na dobrou noc.

05.03.2019 4 z 5

Lodě na dně oceánů Lodě na dně oceánů Ondřej Fér

Výborná kniha, krásné obrázky a skvěle vysvětlené akce.
Vřele doporučuji.

05.03.2019 4 z 5

Letadla československých pilotů Letadla československých pilotů Václav Šorel

Výborný popis,perfektní vyobrazení a skvělý výběr letadel. Té knize není co vytknout. ;-)

05.03.2019 5 z 5

Šerochodec Šerochodec Kat Richardson

Kniha mě vytáhla do děje.Překvapuje mě spisovatelky originalita a fantasie.

04.03.2019 5 z 5