kikibo kikibo komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

DO příběhu jsem se začetla stejně rychle jako do Dvorů :) Miluji Maas :D

10.12.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nemám absolutně co vytknout, při čtení jsem se smála i plakala. Sžila jsem se s Feyre a při čtení vše prožívala jak kdybych byla ona. Po dočtení, jsem knihu jen zaklapla a koukala půl hodinu zasněně do stropu a přemýšlela, co budu dělat dál :D Potřebuju něco v podobném duchu, tak snad budu ze Skleněného trůnu nadšená jako z této série. 1000000/10

31.10.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

O můj bože, já tu knížku miluju a rhys ❤ občas bych chtěla aby fantasy byla realita :D už teď vím že ji budu čist znova, Dočetla jsem v práci a mám sevřenou hruď , ať už jsem doma abych se vrhla na 3. díl.

26.10.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nemám slov , můj žebříček nejoblíbenějších knih se právě rozrostl a hurá na druhý díl.

13.10.2018 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Do háje! Ten konec, už ničemu nevěřím , vrhám se na další díl!

08.09.2018 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Prvních 100 stránek přečteno v nemocnici během chvilky, po týdnu jsem se k tomu nutila vrátit,ale vyplatilo se, najednou jsem do toho spadla, a nyní jsem v půlce druhého dílu, napínavé čtivo, Můj šálek čaje:)

06.09.2018 5 z 5

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Konečně mám také přečteno, Boží! Kniha splnila má očekávání, Jack je skvělá :D
Pro mě top spisovatelka, musím si posvítit i na její další série a knihy.

03.09.2018 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Příběh Lenobie chytí za srdce, za mě nejlepší ze všech 4 doplnkovych novel

09.08.2018 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Dočteno všech 11 knížek, a chytilo mě to za srdce, nevím co teď budu čist protože jsem hlavou v oblacích, Četlo se to samo, Neví někdo jestli vyjde knížka o Jack ? nebo jestli už vyšla ale jen v angličtině? Vůbec se mi to prostředí nechce opouštět, bude mi trvat než zase budu nohama stát pevně na zemi :D Doporučuju !

02.02.2018

Búrlivé vyznanie Búrlivé vyznanie Johanna Lindsey

Beautiful Tempest- anglické pokračování příběhu o Jack, snad to vyjde i v češtině

02.02.2018 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Každá kniha ze série přečtena za jeden den, pohltilo mě to,ale naprosto.
Určitě se k ní v budoucnu ještě vrátím, za mě jedna z těch lepších sérií co jsem četla :)

02.11.2017 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Přečteno jedním dechem, stejně tak následující 3 díly. Pro fanoušky fantasy a světa víl jako stvořený:)

16.09.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Jedne z nejhezcich knizek co jsem kdy cetla , krasny pribeh

27.04.2017 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Zezacatku jsem se tim musela prolouskat ale jak pisou ostatni po 30strankach se to rozjede a uz hltam druhy dil .:)

17.02.2017 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Knizku jsem si cetla v praci a musela jsem ji 5x odlozit protoze jsem z toho mela zachvaty smichu, ze tam na me kazdy koukal a ze byc to cetla v mhd nepripadalo v uvahu :D Naprosto skvela pohodova oddychovka :)

30.01.2017 5 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Super nápad, ze začátku jsem se do toho trochu nudila,ale pak jsem se začetla a jsem z toho nadšená těším se až se vrhnu na další díl

16.10.2015 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Skvělá série, na konci nějaké ty slzy ukáply :D Přečteno jedním dechem během týdne všechny 3 knížky

16.10.2015 5 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Povinná četba k maturitě, četlo se to pěkně, rychle, ale vlastně nevim o co tam jde, tak doufám, že si to nevytáhnu

04.05.2015 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Skvělá serie, každou knížku jsem měla přečtenou během dne, s hlavní postavou jsem se vždy sžila, můžu jen doporučit všem co mají rádi nadpřirozeno a mají fantazii jako já, jsem tak trochu mimo realitu :D
Doufám, že budou minimálně 1-3 další díly. Potřebuji vědět kdo jsou další Mocný síly a jak to vše nakonec dopadne.

04.05.2015 5 z 5