kika 13 kika 13 komentáře u knih

Co vzrušuje velké holky Co vzrušuje velké holky Oldřiška Podhorcová

Román jsem četla a čekala kdy to začne být zajímavé,ale nic se celkem nestalo.

27.10.2012 2 z 5

Kapka štěstí Kapka štěstí Linda Lael Miller

Román s detektivní zápletkou kde láska zvítězí.Pěkně se to čte.

27.10.2012 3 z 5

Hřích, vášeň a brilianty Hřích, vášeň a brilianty Judith Krantz

Pěkné čtení o tom,že když je člověk vychováván v přepychu a nic mu neschází...co když mu,ale chybí láska?

Postýlka pro dva Postýlka pro dva Stanislav Rudolf

Román je sestaven do kapitol,a každá kapitola je vlastně úryvek z minulých románu spisovatele.Pohodové čtení.

26.10.2012 2 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Detektiv Wick věří v Ricinu nevinu je,ale jediný.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Ráda se k románu vracím plná mistrně humorně psaných situací.

26.10.2012 4 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Nádherně psaná knížka plná lásky a chuti pomáhat tomu,aby lidé spolu byli šťastni.

26.10.2012 5 z 5

Osud na dlani Osud na dlani Linda Lael Miller

Romantický román,který se velmi pěkně četl.

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Po rozvodu necítí Nora takové štěstí jaké si myslela,že nastane.Je naštvaná a pozdě zjišťuje,že už nic nejde vrátit zpátky.

26.10.2012 5 z 5

Dcera na přání Dcera na přání Kateřina Janouchová

Psychologicky psaný příběh ženy,která měla úžasný vztah se svoji maminkou.Maminka umírá a Heleně se potom narodí syn,ale ona si přála dceru.

26.10.2012 4 z 5

Kouzelný týden Kouzelný týden Marcia Willett

Až mě to místy vehnalo slzy do očí.Kdyby to bylo zfilmované ráda bych ten film viděla.

Vlk na vodítku Vlk na vodítku Naďa Horáková

Detektivní román,kdy až do konce nevíte kdo s kým a proti komu nakonec hraje.

26.10.2012 2 z 5

Srdce v tme Srdce v tme Táňa Keleová-Vasilková

Klára má vše a pak je nucená jít pracovat a dáva to manželovi znát někdy dost drsným způsobem.Psané to je pěkně.

Kouzelná cesta Kouzelná cesta Kristin Hannah

Krach na burze ta slova změní úplně život Emě Hatterové,která je schopná a úspěšná obchodnice.Po krachu ji nezůstane nic.Vydává se do Nového Mexika aby objevila poklad a potká i lásku.

21.10.2012 3 z 5

Důvěrné tajnosti Důvěrné tajnosti Fern Michaels (p)

Trinity žije 15 let u cizích lidí,kdysi utekla od svých pěstounů z nešťastné lásky a právě nastal čas se vrátit tam kam patří.Je jedna osoba,která si ji nepřeje vidět a to je její vlastní maminka.Poutavě psaný příběh.

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi četla dobře,hlavní hrdinka Anna má v jednu chvíli všechno.....zdravé děti,hodného manžela pohodu rodinných večerů a najednou přijde o muže a dcera se od ní také odstěhuje.Dala by vše aby se to změnilo,ale nejde to.

21.10.2012 4 z 5

Smlouva proti lásce Smlouva proti lásce Táňa Kubátová

Je to lehčí čtení,ale konec je dobrý.Pěkně se to čte.

19.10.2012 3 z 5

Samota pro dva Samota pro dva Táňa Kubátová

Román se mi moc hezky četl.Hlavní hrdinka Adéla se brání citům,ale nakonec i ona pozná kdo je Igor a že je lepší být na vše dva.

19.10.2012 4 z 5