Kouzelná cesta

Kouzelná cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45483/bmid_kouzelna-cesta-DMK-45483.PNG 3 29 8

Emmaline Hatterová je krásná, úspěšná a ctižádostivá. Nechce rodinu, přátele ani lásku, touží jen po úspěchu a po penězích. Jako obávanou a tvrdou obchodnici ji uznávají všichni finančníci na Wall Street. To všechno změní jediný okamžik - krach na burze. Emma je náhle na mizině a sama. Ani v této chvíli však neváhá riskovat: vydává se do Nového Mexika za objevením nezměrných pokladů legendárního města Ciboly. Larence Digby, jehož výpravu finančně podpořila, touží objevit kus nádherné historie, ona chce jen zlato a stříbro a znovu začít podnikat. V drsném horkém kraji plném nebezpečí i divoké krásy v ní však Larencův nakažlivý optimismus a nadšení probouzejí city zasunuté až na dno srdce. Emma znovu objevuje důvěru, soucit, přátelství i touhu po lásce a štěstí ve dvou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Enchantment , 1992

s.mirka1
s.mirka1
25.08.2022 5 z 5

Bylo to fajn oddechové čtení na nemocenské ;).

kopeceli
kopeceli
11.06.2022 1 z 5

Utrpení číst. Od sté stránky už jsem celé odstavce a stránky přeskakovala, ale trápení nebyl konec. Pro mne zklamání.

hankapimi
hankapimi
26.06.2021 1 z 5

Od autorky se mi moc líbil Slavík, ale toto dílko jsem dočetla se sebezapřením. Od začátku mne velmi točila odporně nepříjemná hrabivka Emma, ale nadšený usměvavý optimista Larenc jí posléze šlapal na paty... Neuvěřitelný příběh, Emmino prozření mne pobavilo, nechť jim to vydrží až do smrti...

danka13
danka13
25.11.2020 5 z 5

Krásná pohádka pro dospělé, hlavně s krásným koncem. Je to moje oblíbená spisovatelka, kniha se četla sama.

bidesh
bidesh
20.01.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka, u které se člověk i zasměje.

babicka_amalka
babicka_amalka
22.05.2019 2 z 5

poněkud blbost....

Kalima206
Kalima206
17.05.2015 3 z 5

Mě osobně to hodně připomíná Poklad od Karla Jaromíra Erbena.
Trošku očekávatelný příběh, ale četlo se mi to dobře a ráda sem se k tomu vracela :)

kika 13
kika 13
21.10.2012 3 z 5

Krach na burze ta slova změní úplně život Emě Hatterové,která je schopná a úspěšná obchodnice.Po krachu ji nezůstane nic.Vydává se do Nového Mexika aby objevila poklad a potká i lásku.