Kerolajnacek Kerolajnacek komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Neuvěřitelně silný příběh! Byla jsem v šoku jak chytrá spisovatelka je a jak dokáže oklamat čtenáře v tom co si myslí a jak to asi dopadne. Budete to hltat!!!! Miluji to

23.09.2017 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

02.09.2017 5 z 5

Novomanželé - uživatelská příručka Novomanželé - uživatelská příručka Caroline Tiger

Byl to svatební dar. A za mě hodnotím kladně. Je to knížka která hodně pomůže a poradí. Je pojatá i vtipně... Když mě něco zajímá otevřu ji a ráda si ji přečtu.

Poradí co dělat po líbánkách, jak zvládnout hypotéku atd... Základy rady do života.

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Ze začátku jsme se nudila. Ale po pár kapitolách jsme se začala dozvídat i něco užitečného. Četla jsem ji před 8 lety. Byla jsem v začínajícím vztahu vím že mi hodně přinesla. Do dnes spoustu rad používám a opravdu jsou super

02.09.2017 5 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Bohužel mě kniha zklamala. Přečetla jsme ji sice za víkend ale nic nového mi kniha nepřinesla. Doufala jsem že se dočtu něco co ještě nevím ale bohužel to tak nebylo.

90% věcí se dočtete i na internetu když víte kde hledat a co hledat.
Musím ale pochválit zpracování.

02.09.2017 2 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

Zajímavá kniha, celkem dost užitečných informací. Kniha mě bavila a přinesla mi hodně užitečných informací. Paleo mě nebaví no přes to jsem si tuto stravu na 14 dní vyzkoušela a nudilo mě to :D

Ale jako počtení je to dobré

02.09.2017 4 z 5

Život bez pšenice Život bez pšenice William Davis

Knihu jsem si koupila asi před rok jelikož mě zajímalo co nového se dozvím o pšenici které se vyhýbám. Samozřejmě dle chuti. Čtení mě z počátku moc nebavilo. Pak se to nějak prolomilo a musím říct že je tam celkem zajímavých informací.

určitě doporučuji k přečtení zajímá-li vás vaše zdraví.

02.09.2017 3 z 5

Začátek cesty Začátek cesty D.M. Cornish

Knihu jsem četla asi tak před 12 lety. Největší problém této knihy byl, že mě nenadchla hned. Měla pomalý rozjezd a já se u toho nudila. Po pár kapitolách mě ale pohltila a já ji četla jak divná. Velmi mě bavila !!!!

Kniha se zdá tlustá ale většina stran je slovník který jsem stejně vůbec nevyužila.

02.09.2017 3 z 5