Keporkakyně Keporkakyně komentáře u knih

Dokonalí sousedé Dokonalí sousedé Rachel Sargeant

V průběhu čtení mě několikrát napadlo, že ta paní, která je uvedena na obalu knihy (nedovolím si ji označit za spisovatelku), svěřila psaní knihy nějaké pubertální slepici. Neumím si jinak vysvětlit ty divné postavy, hloupoučké dialogy či chyby v ději.

22.10.2022 1 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

"...světlo mého života..." - WTF?

02.10.2022 1 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

V poslední době si člověk musí dávat pozor na knihy, kde je hlavní hrdinkou žena. Podle nich to totiž vypadá, že si něžná pokolení hrají na neskutečně silné a rozumné lvice, zatímco jsou jen hysterické a hloupé slepice.

02.10.2022 2 z 5

Tretí hlas Tretí hlas Rolf Börjlind

Počet náhod tady bohužel už překonal své meze. A vytvořit si pozitivní vztah k někomu, jako je Olivie, je pro mě nadlidský úkol. Přesto ale třetímu dílu neodolám.

04.09.2022 3 z 5

Šest Šest Luca Veste

Jedna z prvních informací, na kterou v knize narazíte, je, že nejlepší popová píseň všech dob je Baby One More Time od Britney Spears - to je myslím všeříkající.

06.05.2022 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nějak narychlo spíchnuté.

30.03.2022 2 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Vzhledem k obsahu a kvalitě knihy bych ji přejmenovala na "Paranormálních padesát odstínů šedi".

02.01.2022 2 z 5

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Oproti dílům s Poirotem, kterého vnímám jako dokonalost samu, nemá hlavní hrdinka této knihy co nabídnout - je nesympatická, otravná a občas hloupá. Bohužel musím hodnotit jen jako průměr.

16.06.2021 3 z 5

Péče o novorozence a kojence Péče o novorozence a kojence Martin Gregora

Jasná, stručná, praktická. Ideální knížka pro ty, kteří na čtení nemají moc času.

29.03.2021 4 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

VAROVÁNÍ!!! Čtením této knihy hrozí, že vám klesne IQ o pár bodů. Co jiného by taky mohlo nastat čtením pitomé knihy, se super pitomým dějem a extrémně pitomou hlavní postavou, než že se trocha té pitomosti přenese i na nebohého čtenáře, který se chtěl jen nezávazně pobavit a teď jsou v dohlednu trvalé následky.

26.03.2021 odpad!

Sestry Sestry Bernard Minier

Dlouho mi trvalo začíst se, střední část ušla, závěr na mě nezapůsobil.

28.10.2020 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Není zrovna med číst o tahle šílených a posedlých postavách. Jejich extrémní, přehnané chování bylo dost mimo mísu, s knihou mám tak spojené spíš nepříjemné pocity než nějakou zábavu.

20.09.2020 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Knihu jsem sice přečetla celkem rychle, ale leccos jsem nedokázala skousnout - např. postavy si protiřečí (hlavně Mia), nebo že Daniel uvažuje jako desetileté dítě (a to je mu 29 let). A proč tam proboha spisovatel strkal červené palčáky?? To jako mám uvěřit tomu, že lidé, kteří celý život pracovali rukama a i teď se živí tím, že pěstují zeleninu, nemají doma pracovní rukavice?? Podobné nesmysly bohužel knihu provází...škoda, protože jinak se to nečte úplně špatně.

10.02.2020 2 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Sama hlavní hrdinka o sobě prohlásí, že je pitomá a nezodpovědná. A "kupodivu" má pravdu. Jak má člověk fandit takové HUSE??? Navíc i ostatní postavy jsou hloupé a celkově je příběh nezajímavý a těžko uvěřitelný. Souhlasím s Martasek5 - nedalo se to číst.

29.12.2019 odpad!

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Po přečtení knihy jsem si řekla, že si taky napíšu svůj vlastní thriller. Zdá se totiž, že k psaní už není potřeba žádný talent, natožpak originální a chytré nápady.

18.02.2024 2 z 5

Mé lži, tvé lži Mé lži, tvé lži Susan Lewis

Důkaz, že je lepší se románům pro ženy vyhnout.

12.06.2023 1 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Takové nechytlavé.

04.08.2022 3 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Ani jako čtení na záchod.

16.06.2022 odpad!

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Myslím, že je rozdíl, zda knihu čte rodič, nebo člověk bez dětí. Čím víc jsem se blížila konci, tím víc mi kniha nedala spát - a bylo mi to velmi nepříjemné. Znovu už ji číst nikdy nebudu.

13.01.2022 4 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Člověk se nepoučí...vím, že spisovatel (nebo spisovatelka) píše kejdy, ale stejně si od něj (nebo od ní) půjčím další knížku a ona je to opět kejda...no, moje chyba.

18.12.2021 2 z 5