Kelíns Kelíns komentáře u knih

Je to hezké. Bree mi byla moc sympatická. Škoda, že ji potkal tak krutý osud...

06.12.2012 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Přestože to bylo ze všech knížek od Johna Greena pro mě zatím nejslabší kniha, stejně se mi líbila. John Green umí krásně popsat postavy a vdechnout jim to správné živé kouzlo. A jako vždy tam byly skvělé myšlenky. Určitě si to budu muset přečíst ještě jednou, protože napoprvé si člověk nevšimne všeho.
Jediné co mi trochu chybělo byly popisy. Nemám ráda moc podrobné popisy, ale v téhle knize nejsou skoro vůbec. Většina knížky se skládá z dialogů a grafů. Proto mi asi trvalo trochu déle než jsem se začetla. Obzvlášť mě mrzelo, že skoro vůbec nevím, jak vypadají postavy. To mi hodně chybělo.
Ale jinak doufám, že se nikdo nenechá odradit hodnocením. Protože to stojí za to přečíst.

13.08.2015 4 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Podle mě je to moc hezká knížka, strašně jsem se těšila až si ji přečtu a nezklamala mě. Konec mě dojal. Myslím, že mi Budův příběh ještě dlouho zůstane v paměti.

03.01.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Koupila jsem si ji kvůli té obálce, ta člověka prostě bouchne do očí. Taková sladká oddechovka, kterých není nikdy dost. Ten námět je skvělý. Upřímně přiznejte, kdo nikdy nesnil o princi?
Jen nevím jestli vydržím čekat na další díly, skončilo v tom nejlepším :D

20.12.2014 4 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)

Ze začátku jsem byla fanda poseroutky. Ale čeho je moc toho je moc. Tímto dílem končím.

29.12.2013 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Moc poutavá knížka. Sice jsem od ní čekala, že se budu víc bát, ale nevadí. Rozhodně mě vtáhla do děje, dokud jsem nepřečetla poslední slovo.

26.02.2013 4 z 5

Povídky z druhé kapsy Povídky z druhé kapsy Karel Čapek

Povídky z druhé kapsy se mi líbili o dost víc než z té první. Moc hezká knížka.

06.02.2013

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Tahle kniha se mi opravdu moc líbila. Vzhled, tedy obálka je krásná, ale vnitřek knihy. Ten je opravdu dech beroucí. Opravdu se těším na další díly. :-)

28.12.2012 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Začněme vzhledem a obálkou. Od Anglického originálu je ten náš určitě mnohem lepší. Aspoň podle mě. Právě obálka byla to první co mě na knize zaujalo. Obsah,kdy se jeden a ten samý den vrací sice není moc originální, už jsem totiž viděla tokový film. Na druhou stranu v knize to bylo úplně o něčem jiném. Ačkoli mi byla hlavní hrdinka naprosto nesympatická, alespoň ze začátku, ani mi to tolik nevadilo. Je to to ten typ literatury, kvůli kterému musíš přemýšlet, nikoli z donucení o životě a podobných věcech. A závěr mě naprosto odrovnal.Přiznávám, že jsem tušila že to tak dopadne a na začátku knížky by mi to bylo úplně jedno. Ale postupem knihy, kdy si Sam uvědomila svá provinění a pokoušela se napravit jsem jí přece jen držela palce. Konec knihy se mi moc líbil, nesetkávám se často, že by zemřela hlavní postava, která ji vypráví.

25.12.2012 4 z 5

Kdokoli může dělat cokoli Kdokoli může dělat cokoli Betty MacDonald

Toto je podle mě její nejlepší knížka. Krásně jsem se zasmála a pochopila, že má Betty zase pravdu... :-)

06.12.2012 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Knížka je hezká. Určitě je plusem, že je od české autorky a obálka je opravdu nádherná. Těm co vlastní kočičky se to určitě musí moc líbit, ale pro mě byl děj trochu nesrozumitelný, nejspíš protože nemám kočku, ale psa. Taky mi některé příběhy přišli poněkud předvídatelné, ale takové to je u spousty knížek. Hezké, nenáročné a roztomilé... :-)

06.12.2012 3 z 5