KatyM. Online KatyM. komentáře u knih

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další setkání s detektivem Josefem Bergmanem. Skvěle vymyšlená zápletka. S knihou i autorkou jsem moc spokojena. Těším se na další knihy.

15.03.2022 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, knihu jsem přečetla za 3 dny. Autorka perfektně vystihla sociopata a další psychické poruchy. Doporučuji a těším se na další díly.

23.02.2022 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Já byla s novinkou od Helen Fields spokojená. Je úplně jiná než série Dokonalá, ale stejně čtivá. Kniha má spád, proložena mytologii a pohanskými rituály. Konec překvapil.

17.01.2024 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Opět další povedená kniha Aly Martinez. Velmi povedená, čtivá kniha. Příběh Charlotte a Portera, dvou lidí, kterým osud nebyl příznivě nakloněn. Kniha rozdělena na 2. díly.

03.01.2024 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Další krásná kniha od C.H. vyprávěná Deanem. Přečteno za dva večery.

09.06.2023 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Opět další skvělý díl z úžasné série, již se těším na další Dokonalý díl.

23.06.2022 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Jako všechny knihy od paní Klevisové mě opět nezklamala. Děj se tentokrát odehrává ve vesničce v Beskydech.

10.01.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Hned od prvních řádků mě kniha vtáhla a nepustila. Kapitoly, které nás vrací do Josini minulosti byly drsné a pomohly nám pochopit její chování v současnosti. Dám plný počet hvězdiček.

10.01.2022 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další nádherná kniha od autorky. Četla se sama. Doporučuji.

25.12.2020 5 z 5

Autorka popisuje svůj rok na Špicberkách, kde se vydala za svým manželem lovcem. Autorka krásně popsala drsnou přírodu i nelehký život lovců. Příjemná oddechovka.

21.09.2023 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Příběh se pomalu rozjížděl, pomalu pokračoval, nic extra se nedělo. Příběh Niny, která vystoupila ze své komfortní zóny, aby si splnila sen a otevřela knihkupectví v dodávce. V knize mě chyběl dějový spád. Kniha neurazí, nenadchne.

29.08.2023 3 z 5

Krásně napsaný příběh, který umí vtáhnout do děje. Příběh mladé ženy, které nešťastná náhoda změní celý život. Krásná obálka knihy.

20.12.2022 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velmi silný příběh, doporučuji.

05.03.2021 5 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Má první kniha od autora a vůbec nebyla špatná. Určitě si přečtu i další.

14.03.2024 4 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Další úžasná kniha autorky. Příběh je inspirovaný skutečným případem. Kniha je dobře vykreslená, od počátku je jasné, že něco nesedí, postavy uvěřitelné. Doporučuji.

23.02.2024 5 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

Perfektní psychothiller. Úžasně zamotané, vyprávěno třemi osobami, kapitoly jsou krátké a děj má spád. Překvapivý závěr a odhalené vraha. Doporučuji.

06.02.2024 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Příběh ze začátku 20. let minulého století popisující život přistěhovalců v jednom ghettu v New Yorku. Příběh mě nadchnul od začátku do konce, hlavní postavy mě byli sympatické. Doporučuji.

18.10.2023 4 z 5

Strašidelné Česko Strašidelné Česko Nikola Staňková

Syn byl velmi spokojen, dozvěděli jsme se i různé zajímavosti o strašidelných místech v Česku.

28.07.2023 5 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Krásně napsaná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Rozhodně se podívám i na film, který je tady hodně chválen.

31.03.2023 5 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Skvělá série. Napínavé, čtivé, akční. Konečně se dozvíme o minulosti Evie.

26.08.2022 5 z 5