katslana katslana komentáře u knih

Válečníkova svatba Válečníkova svatba Janet Chapman

Takový zlatý průměr. Neurazilo ani nenadchlo. Nápad prima ale nedotažené :-)

26.12.2018 3 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Krásné čtení. Klasika jakou Lisa umí ;-)

05.10.2018 4 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Knížka se četla úplně sama. Měla nápad i spád. Bea byla skvělá. Trochu "jiná" stejně jako já proto jsem se s ní naprosto stotožnila :-) Lisa je v tomhle přebornice :-)

23.09.2018 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Příjemná kniha,která nenadchne ani neurazí. Přečetla jsem ji za pár dní na dovolené. Jedním slovem oddechovka :-)

17.09.2018 3 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Víte, je mi 25 a asi jak jsem stará tak jsem blbá a přecitlivělá :-D U prvního dílu jsem si říkala,že to není nic pro mě. Druhý díl už byl dobrý a ten 3. ? Tam už to jelo jedno po druhém. Překážka za překážkou. Upřímně konec mě mírně překvapil ;-) Triologii doporučuji i starším ročníkům :-)

10.09.2018 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tak toto bylo daleko lepší než 1.díl. Bylo to víc dramatičtější a čtivější. A konec jsem naprosto nečekala :-) Překvapil mě.

25.08.2018 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

No asi takhle. Ty postavy mi přišly na svůj věk až moc vyspělé. Já takový dialogy nevedu snad ani ve svých 25 :-D První půlka mě vyloženě nudila ale překousla jsem to. Poslední čtvrtina začla být konečně o něčem a začlo to mít ko*le :-D Proto průměr za 3.

18.08.2018 3 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Milá kniha. Příjemný pár ani jeden mi nelezl na nervy :-D Cat byla baba od rány a Leo byl borec :-) Proběhlo i pár úsměvů. Bože a ta fretka. Chci ho domů :-)

15.08.2018 4 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Do půlky jsem s knihou bojovala. Ne a ne se začíst. Druhá půlka se už četla snadněji a poslední čtvrtka už stála za to :-) Celkově to nebylo špatné. Mírně předvídatelné :-)

03.08.2018 3 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Bylo to milé letní čtení. Démon teda Devon byl super. Kdo by si ho nezamiloval. Kathleen mě mírně rozčilovala svojí paličatostí. Zřejmě proto,že si jsme povahou podobné :-D Knížku doporučuji a těším se na Helen s.....;-)

21.07.2018 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tak tato kniha mě úplně nezaujala. Přečetla jsem ji ale naštěstí je dosti tenká :-D Bylo to celkem o ničem.

09.07.2018 2 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tak tohle bylo....dokonalý♡♡♡ Nečekejte žádný teror nebo thriller avšak city,pocity jsou popsány tak opravdově,realisticky až surově,že Vás kniha pohltí a nepustí. Já nemohla přestat. Smála jsem se i brečela a to se považuju za emočně plochou :-D Pro mě nejlepší kniha, kterou jsem četla.

27.06.2018 5 z 5

Cesta časem Cesta časem Nora Roberts

Nebylo to špatné. U první časti jsem chvílemi přeskakovala. Ne a ne se začíst.Ke konci už jsem otáčela jednu stránku za druhou i slza ukápla. U přiběhu Sunny a J.T. už se četlo snáz. Byla jsem v obraze. Takže sumasumárum dobrý průměr :-)

16.06.2018 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příjemná jednohubka.Klára se mi moc líbíla a Matouš? Miluju chlapy s humorem ♡♡♡ :-D

02.06.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Knížka byla moc milá a hezká ale zároveň i trošku ostřejší ;-) ;-). Určitě se k ní zase jednou vrátím.

29.05.2018 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Krásná knížka. Zajímavé téma. Zpracovaní malinko kostrbaté, chvílemi jsem se ztrácela. Ale kniha si určitě zaslouží 4.5 hvězdy.

26.05.2018 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Elle tohle umí. U mě kniha za 5 je ta u které se směju. Né dámské chichi ale pěkně nahlas od plic. A to tahle knížka splňuje. Stejně jako návrh :-) Nejlepší scénka byla ve vaně :-D :-D Doporučuji všem :-)

16.05.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Blakeiiiiiii!!! je borec. Přiznám se...zdálo se mi o něm :-D Jess mě moc neuchvátila :-D ale kniha jako celek byla fajn :-) Takže doporučuji jako bezva čtení na odpolední opalovačku.

30.04.2018 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bezvadný. Knížku jsem hltala.Kdybych si ji nedávkovala tak jí schroupnu za 2 odpoledne. Bavil mě příběh(miluju hokej) i postavy. Garet mě dostal ačkoliv takové tipy nemusím :-D Hanna je borka ve všech ohledech. Takže jednoduše: Doporučuji všema 20ti.

24.04.2018 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Taková jednohubka. Asi zatím nejslabší,co jsem četla. Na začátku to bylo hodně hloupoučké-víc než obvykle. Ke konci už to bylo fajn :-)

03.03.2018 3 z 5