Katrin2002 Katrin2002 komentáře u knih

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Příjemné letní čtení, které potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Děj plyne až moc rychle a jen mrknete a jste na konci.

25.08.2023 5 z 5

Láska je na prd Láska je na prd Wibke Brueggemann

Mě osobně ta knížka vůbec nesedla. Kapitoly byli krátké, což je super, hlavní hrdinka se občas chovala jako trupka, ale jinak sympatická. Příběh jako takový se mi táhnul a chvílemi mě nebavil, přišlo mi, že se kniha rozjela až na konci. Mrzí mě, že vtah mezi Phoebe a Emmy nebyl víc popsaný.

22.07.2023 3 z 5

Jsme nevyhnutelní Jsme nevyhnutelní Nofreeusernames (p)

Jakože halo?! To uteklo tak strašně rychle, užívala jsem si to od začátku do konce. Zamilovala jsem si všechny postavy a knížku můžu jen doporučit. Děj se netáhl byl čtivý a takový strašně ňuňu. Tohle je za mě asi nejlepší knížka z téhle série.

24.05.2023 5 z 5

Národní opruzení Národní opruzení Karolína Zoe Meixnerová

Příběh je taková jednohubka a nedokázala jsem se odtrhnout od děje, jak hrozně čtivý byl. Tohle jsem potřebovala a doufám že autorka napíše další knihu.

11.05.2023 5 z 5

Rod nebies a povetria Rod nebies a povetria Sarah J. Maas

Děj se mi občas táhl, ale jinak se mi to četlo moc dobře. Jsem velmi zvědavá co si autorka pro nás přichystá v dalším díle, protože ten konec je na jednu stranu dokonalost sama, no na druhou mám chuť si vyrvat vlasy nad tím co se stalo. Doufám že doba do dalšího dílu uteče velmi rychle jinak nevím co si počnu.

09.05.2023 5 z 5