Katka2501 Katka2501 komentáře u knih

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Kniha mě bohužel moc neoslovila, nejvíc mě asi iritovalo jméno Evelyn, které se do děje absolutně nehodilo :-D. Námět není úplně špatný, ale zpracování mi přišlo dost jednoduché a bez nápadu.

12.05.2023 2 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Knihu jsem nemohla přestat číst, naprosto mě pohltila, není to jednoduché čtení, za sebe mohu říct, že je to jedna z knih, ke kterým se budu vracet.

14.10.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Ač jsem se na knihu těšila jako na oddechovku, tak přečíst jí, bylo pro mě peklo, měla jsem problém jí vůbec dočíst. První čtvrtina, v které vystupuje Jelena, ještě působila zajímavě, ale pak už to bylo jen horší a horší... Pořád stejný opakující se děj, rádoby vtipné situace s dětmi. Tohle bohužel vůbec nebyla "moje káva" :-)

06.05.2022 odpad!

Zážitky rozvedeného muže Zážitky rozvedeného muže Ivan Galambica

Skvělá kniha! Opravdu jsem se bavila, příběhy ze života, vtipně napsané, úsměvné i k zamyšlení.

08.04.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Kniha se četla dobře, ale byla pro mě zklamáním. Příliš mnoho postav a příliš mnoho tajemství :-) Přiznám se, že nakonec jsem některé detaily úplně nepochopila. Z mého pohledu to byla asi nejhorší kniha od R. Třeštíkové, kterou jsem četla.

23.02.2022 2 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha byla zajímavě napsaná, měla spád, dobře se četla, ale až na jednu věc, byla dost předvídatelná.

12.01.2022 3 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Kniha se mi moc líbila, střídání časového děje pro mě nebylo nijak rušivé nebo nepřehledné, naopak to knize dodávalo spád. Rozuzlení bylo překvapující. Není to klasická detektivka, spíš napínavý příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

12.01.2022 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Knihu je velice čtivá, ale z hlavní hrdinky mi bylo opravdu zle, neměla jsem skoro sílu na to číst, jak je holčička šikanovaná jak ve školce, tak doma. Sebestředná Julie, vůbec dítě mít neměla, nebyla schopná Anežce pomoct a ještě jí nakládala. Bylo mi z toho opravdu smutno a Anežky mi bylo líto.

17.12.2021 4 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Kniha mě dost zklamala, jak psaným projevem, tak vlastně celým příběhem... Neustále se opakující motiv téměř týrané ženy a dětí a zlo zůstalo nepotrestáno, do toho se mužům stále valila krev do rozkroku apod...

30.11.2021 1 z 5