katka-kacav3318 katka-kacav3318 komentáře u knih

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Tato knížka mě inspirovala v psaní poradny do našeho školního časopisu

07.05.2019

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Super série

07.05.2019

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Doufám, že nejsem jediná komu přišel ten konec trochu vtipnej. Malý naivní a hloupoučký děti nemám moc v lásce a tady jsou nějaké momenty, kdy se zračí proč. Pěkně vyobrazení utužujícího vztahu.

07.05.2019 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

O něco slabší než jednička, ale velice se mi to líbilo.

07.05.2019 4 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Všechny postavy jsou milé a sympatické. Bohužel na Edyona jsem si musela chvíli počkat, ale stalo to za to. Ten náznak milostného trojúhelníku jako absolutně nevím komu fandit. Edyon a March to je dvojka jeden hezčí nez druhej. Občas se tam vyskytly momenty, kdy jsem si řekla, že to jde až moc jednoduše, ale potom jsem se koukla na tu nádhernou obálku a ořízku a všechny hříchy té knihy jsem hodila za hlavu.

07.05.2019 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Podle mého Greenova nejslabší kniha, ale má něco do sebe.

07.05.2019 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Od téhle knihy jsem čekala úplně něco jiného, ale mile mě to překvapilo. Ten zásadní zvrat se nestal na konci knihy a to mě velice potěšilo a mohli jsme vidět postavy jak se s tím vypořádávají. Štve mě, že neskončili spolu, ale asi by spolu nebyli šťastní, i když ona asi těžko.

07.05.2019 5 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Šla jsem do toho s velkým očekáváním, ale ta se nenaplnila. Nemohla jsem se do toho moc vžít. Možná to bude tím, že mi na stole stála jiná kniha, kterou jsem si chtěla přečíst, a tak jsem cítila jako nutnost tuto knihu přečíst, a proto jsem si ji dostatečně neužila.

07.05.2019 3 z 5

Hořící království Hořící království Sally Green

Pro Edyona a Marcha bych přečetla všechno, takže i třetí díl této série. Bylo to miloučké. Nijak náročné. PLUS TA OŘÍZKA TO MUSITE MÍT.

20.12.2021 5 z 5

Ten okamžik, co mi kniha přišla poštou potom, co jsem na ni musela čekat delší dobu, než bych chtěla,díky problémům v tiskárně či co, jsem se do ní zamilovala. ANO PŘIZNÁM SE, moc si z děje nepamatuju, ale ilustrace mě teda dostaly. Cardan a jeho portréty mě do smrti budou pronásledovat a dodávat mi sílu do života.

20.12.2021 5 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Skvělá oddechovka. Z toho plyne, nečekejte od toho nic světoborného. ALEEE na zahnání čtecí krize suprovka :)

20.12.2021 4 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Slyšela jsem na tuto knihu hodně smíšených názorů a popravdě řečeno jsem se moc neměla k tomu abych to přečetla. Toho ale lituju. Je to úžasné. Velice se mi líbí styl psaní a úžasný příběh.

01.08.2020 5 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Až na ten konec se mi to líbilo

26.03.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

MILUJU tuhle sérii. Jednu chvíli si myslíte, že už je vše tak jak má být a potom BUM. Potřebuju akutně poslední díl. Škoda jen že se vydání posunulo.

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Trilogii Poslední polibek jsem nedočetla, protože to pro mě byl nudné, ale Zlodejský tanec to už jsem si nechala líbit.

Pozorovatelka Pozorovatelka Anna Bright

Plusové body za zrzavé postavy.

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Zajímavé zajímavé. Takový reteling jsem tedy nečetla. To, že můžeme změnit náš osud a tím kdo jsme. Hezké poselství

Lov stínu Lov stínu AdriAnne Strickland

Rychle prečtené. Hlavní postavy jsou sympoši.( teda ne úplně všechny). Ale Nev mi jen potvrdil, že mám slabost pro princátka.

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

No ještě mě čeká Zjizvený král a na toho se moc těším jelikož Nikolaj mi jaksi přirostl během čtení této série k srdci.

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Edyon a March opět moje nejoblíbenější dějová linka. Ambrose a Cathrine jsem neměla ráda už v první knize. Užila jsem si celé to podsvětí.