Kathyss Kathyss komentáře u knih

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Bavilo mě to, někdy jsem se opravdu smála :) Jediné co mi tu knihu zkazilo byl film, který se mi vůbec nelíbil :D

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Mám to úplně stejně jako uživatel zdazilek. Povinná četba k maturitě, nicméně jedna z mála knih ze seznamu, která mě zaujala. Konec byl opravdu překvapivý.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha mi zase tak moc podobná 50 shades of grey nepřijde, je to prostě román, situace se nemůže vyvíjet moc odlišnými způsoby :) Je to velice čtivé, za den mám hotovo a jdu na další díl. Moc se mi to líbilo, vášnivý sex parádně popsán, komplikace jedna za druhou a já se prostě nemohla odtrhnout.

13.07.2013 5 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Buď se kniha líbit bude, nebo ne. A mě se líbila a něco ve mě zanechala.

07.05.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Většinou mě tyhle typy knížek zaujmout už na začátku a úplně je žeru. První díl jsem zhltla, druhý o poznání nudnější, ale taky supr a tenhle? Za tři dny jsem přečetla jen 50 stránek, protože jsem se u toho tak hrozně nudila! Vůbec mě to nebavilo. Z 50 stránek jsem se nedověděla vůbec nic, a jestli teda takovýmhle natahováním pokračuje zbylých 600 stránek, tak to potěš koště. Někdy se k tomu třeba vrátím, ale teď na to nemám nejmenší chuť. Zatím 1*

13.03.2014 1 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Jupí, konečně knížka, která mě tak bavila, že jsem jí ani nechtěla dočíst, protože jsem nechtěla aby skončila. :) Oblíbená doba, krásný děj, postavy - vše supr. Jediné, a nevím proč, jsem si představovala oba dva hlavní hrdiny vzhledově obráceně, tak to mě občas mátlo :D Ale krásná knížka, doporučuji!

08.02.2014 5 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Kniha, která má 50 stránek a já jí četla měsíc. Na jednu stranu se mi docela líbila, ale na druhou jsem se do čtení musela hrozně nutit. Zní to blbě, ale nevím jak to vysvětlit, mám z ní hrozně smíšené pocity. Třeba si jí jednou přečtu znovu a už se rozhodnu jestli se mi líbí nebo ne. :)

04.08.2013 2 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Nevím proč, začátek mi přišel hrozně nudný, pak se to naštěstí změnilo a chvílemi jsem se i zasmála :)

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Prvních 250-300 stran mě moc nebavilo. Ale díkybohu za to, že jsem ve čtení nepřestala. Zbytek knihy jsem přečetla jedním dechem, ohromě jsem si to užívala, určitě doporučuju přečíst!

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Moje první fantasy, která mě opravdu bavila.

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Pro mě nic moc zážitek. Chvílemi jsem se přistihla, že vůbec nevnímám a přemýšlím nad jinými věcmi.

04.08.2013 3 z 5

Sluha dvou pánů (program) Sluha dvou pánů (program) Carlo Goldoni

Shlédla jsem hru s Donutim v hlavní roli a paráda! Brečela jsem smíchy. :)

Proměna (komiks) Proměna (komiks) Peter Kuper

Proměna - povinná četba k maturitě, která se mi ale líbila. Přečteno jedním dechem, smysl by si v tom měl asi opravdu najít každý sám, ale určitě nebude pozitivní. Chudák Řehoř.

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Prostě parádní kniha. :)