katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Jsem naprosto spokojena. Vynikajici detektivka. Mela jsem precteno velice rychle. Hlavni hrdina mi je sympaticky, pribeh je zajimavy a ctivy. Vrele doporucuji.

25.02.2020 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Po Polednici a Promlceni moje treti prectena od tohoto autora. Vyborne detektivky! Originalni pribehy, ctive, navic v teto knize genialni propojeni s denikem. Vrele doporucuji a tesim se na dalsi pripad!

30.12.2019 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Opet jako u Polednice me prekvapuje relativne nizke hodnoceni nez si kniha zaslouzi. Je totiz naprosto skvela! Ja se od ni nemohla odtrhnout! Vraha jsem neuhodla a ve finale to byl vlastne smutny pribeh. Vrele doporucuji!

30.12.2019 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Romantiku často nečtu ale někdy mám na ní náladu a v tom případě je tato série naprosto ideální. Pekárna v Brooklynu je taková pohádka, která se v reálu moc často stávat nebude :) ale je hezké si jí přečíst :) doporučuji, je to fajn oddychovka a velice čtivá a jako bonus úžasná obálka.

24.12.2019 5 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Boží kniha! A jiskření mezi komisařem a Josefínou je prostě k sežrání! Naprosto jsem si je zamilovala. Tesim se na dalsi dil :-)

05.10.2019 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Kniha pobavila :) oddychová a velmi čtivá.

11.08.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Mam prectenou celou serii a ted ctu znova. Hrozne me bavi jak Carter pise. Nemuzu se odtrhnout. Dvojice vysetrovatelu nema chybu. Mam shlednute rozhovory s autorem a je to fakt sympatak a vi o cem pise. Za me super.

04.05.2018 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Skvělé, dojemné, chytré,krátké a přitom toho má v sobě tolik. Tahle kniha je velké překvapení a za mě nejlepší prectena v tomto roce. Všechno do sebe tak hezky zapadlo a jediné co mě mrzelo, že už je konec. Tleskám autorce, knihu jsem si koupila zkusmo a ehjle!

27.12.2021 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Tak tohle mě bavilo :) ty figurky irského venkova jsou prostě boží :D doktor O'Reilly byl sympatický....a ten jeho pes :D, stejně tak ostatní postavy. Bylo strašně fajn s nimi pobýt, jejich neduhy a životní příběhy byly čtivé,nenudila jsem se. Skvělá pohodová kniha. Těším se na druhý díl.

22.11.2021 5 z 5

1793 1793 Niklas Natt och Dag

Vynikající, ale musím říct, že dost syrové, brutální, smutné, depresivní....strašná temnota a beznaděj. Zločin šokující a bylo mi z toho zle. Nicméně to opravdu stojí za přečtení, těším se na další díl.

11.11.2021 5 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Caimh McDonnell

Naprosto skvělá kniha! Postavy krásně vykresleny, úžasný humor a vulgarity které tam naprosto sedly :D v Irsku jsem žila, znám místa zmíněná v knize a o to mě to bavilo ještě víc. Zápletka Vás ani náhodou nenapadne, tleskám autorovi. Naprosto nechápu slabé hodnocení, v knize byl správný poměr všeho, originální příběh, dobře popsané charektery, sarkasmus, napětí. Nedejte na kritická hodnocení a zkuste posoudit sami!

05.04.2020 5 z 5

Navrátilka Navrátilka Donatella di Pietrantonio

To tedy byla síla. Vynikající kniha, sedl mi surový styl autorky a kniha i když nemá tolik stran tak ve Vás vzbudí emoce. Smutný příběh, který jsem nemohla odložit. Vřele doporučuji.

12.01.2020 5 z 5

Ještě není konec Ještě není konec Michal Sýkora

Vynikající detektivka. Vřele doporučuji! četla se skvěle, je originální akorát ten zločin je opravdu děsivý. Kdo za tím byl jsem neuhodla takže za mě super. Chystám se na další knihy autora.

13.04.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z nejlepsich a nejsmutnejsich knih co jsem kdy cetla. Musela jsem ke konci odkladat abych se nadechla a mohla cist dal. Nejsem precitlivela ale tato kniha me dostala. Pribeh a jak je napsana....neda se popsat slovy

19.11.2016 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Nereálné, přehnané, ale naprosto vynikající. Doporučuji. Zařadila bych mezi jeden z nejlepších thrillerů vůbec.

18.04.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Dalsi vynikajici dil v serii. Pripad je ale hrozny, smutny, desivy....je mi z toho zle. Kniha je zase neskutecne ctiva a napinava. Proti tomuto autorovi je takovy Bryndza k smichu! Tesim se na dalsi dil, tento teda jeste budu rozdychavat. Soucasni cesti autori detektivek tedy vedou, jeste jsem necetla zadnou slabou!

14.01.2022 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělá kniha. Sice lehce přitažená za vlasy :) ale mně to nevadilo, bylo to napínavé a neskutečně čtivé.

22.10.2020 5 z 5

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Boží :) čtivá, vtipná, oddechová záležitost. Kéž by byly další díly a Kate s Nickem by se někam posunula ;) ty jejich konverzace jsou na obou dílech to nejlepší. Vřele doporučuji, pobavíte se a odpočinete si.

18.04.2020 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Masakr! A dekuju uzivatelum kteri tady museli vyžvanit pointu!!! Ejv a wiana!!! :-0 jinak kniha byla ctiva a pribeh hodne originalni, klobouk dolu pred autorkou. Vyvrcholeni je i dost desive. Vrele doporucuji jen si neprocitejte komentare at to nemate pokazene jako ja!

31.03.2020 5 z 5

Tři patra Tři patra Eškol Nevo

Vynikajici kniha. Tri pribehy z toho prvni a treti nejsilnejsi, vyvola to ve vas emoce. Autor pise neskutecne ctive, krasne se to cte a postavy jsou velice dobre vykreslene. Skoda, ze reklamni masaz dostavaji "bestsellery" casto braky a knizka jako je tato prakticky nic. Vrele doporucuji k precteni. Navic prostredi Izraele je zajimave!

26.03.2020 5 z 5