KatastrofaK KatastrofaK komentáře u knih

Povídky z Manhattanu Povídky z Manhattanu Mary Higgins Clark

Ze začátku mi přišli povídky geniální, ale čím víc jsem se prokousávala na konec, tím víc se kvalita hodně změnila. Né že by v druhé části byly všechny povídky strašné, ale ty nejhloupější byly právě v druhé polovině a nešlo ani o to, že některé neměli pointu, ale o to že byly prostě špatně napsané. Kdyby všechny byly jako Bílý králík, šaty za 5 dolarů, nebo sériový dobroděj bylo by to skvěla kniha, ale bohužel tam je i povídka Převleky..

08.03.2019 2 z 5

Aligátor v koupelně Aligátor v koupelně Carter Langdale

Podle hodnocení to nevypadá, ale není to špatná kniha. Myslím , že je to typ knihy na listopadové nědělní odpoledne, kdy je hnusně a prší a je fajn si někam zalezt a přečíst milou, vtipnou knihu na jeden zátah.

14.01.2019 3 z 5

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

Knihu jsem od začátku do konce nepustila z ruky. Střídaní různých dějů se mi líbilo, ikdyž jsem se se občas ztratila. V podstatě je to kniha o knize a prolínání přítomnosti a minulosti s realitou, která vlastně realita není, protože jsme pořád v knize, byla skvělá a alespoň pro mě měla tendenci mě vyvést až za hranici této knihy doslova za přebal a přemýšlet, jak to vlastně bylo. Každopádně se mi líbilo, že láska jako dobrý, ale přijde mi, že v téhle knize hraje tak trochu druhé housle. Navíc samotná pointa, co se vlastně stalo, nebyla nijak složitá ani překombinovaná, přesto to nebylo vůbec očividný.

Dávný čas Dávný čas Trevor Baxendale

Nebylo to špatný, ale občas bylo něco naprosto nepochopitelně vysvětlený a přeskočený, mohlo to být i trochu překladem. Byl by z toho asi dobrej delší díl seriálu než kniha.

05.03.2018 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Prvních tak 20 stránek, bylo docela fajn a docela sranda. Pak, už to bylo spíš trapný a trochu moc to připomínalo harlequin. Ideální čtení na líné nedělní odpoledne.

28.02.2018 3 z 5

Milovat a psát Milovat a psát Lily King

Zatímco obálka mě nechala zcela chladnou, kniha se mi velmi líbila. Anotace je trochu zavádějící, milostný trojúhelník tam sice je, ale je spíše podružný. Hlavní roli hraje v knize psaní, láska k literatuře, myšlenky a život hlavní postavy. Kniha je asi trochu moc ukecaná a není pro každého. Občas jsem se od ní nemohla odtrhnout, za mě super.

01.04.2023 5 z 5

Jakubův cestovní deník Jakubův cestovní deník Jakub Čech

Kniha mě bavila. Autor mě bavil a líbilo mi se, že je to napsaný spíš formou deníkových zápisů. Jediný problém pro mě bylo, že jsem se občas ztrácela, kde se co dělo, koho potkal a na jaké míli právě je.Určitě si knihu někdy přečtu znova.

09.03.2018 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Ze začátku jsme byla nadšená tématem, ale knížka bohužel neudržela moji pozornost. Střídání dějů na mě bylo trochu moc. Nešlo mi se začíst a stále jsem se nutila pokračovat, protože mi přišlo, že nápad to má skvělej, ale samotné provedení mě zas až tak moc nebavilo. Určitě zkusím i druhý díl, ale nevím jestli ho dočtu.

28.02.2018 3 z 5

Vražedné struny Vražedné struny Oscar de Muriel

Skvělá kniha, skoro celou jsem ji předčítala nahlas a to teprve mělo grády. Nebyla jsem nijak zvlášť nadšená z hlavní zápletky a některé myšlenkové pochody inspektora Freye mi přišly záměrně hloupé, ale ta gradace děje a hlavně ty dialogy byly skvělé, svižné, vtipné a prostě geniální.

14.01.2019 4 z 5

Vdovin průvodce sexem a randěním Vdovin průvodce sexem a randěním Carole Radziwill

No, mě to bavilo. Líbil se mi styl psaní. Hlavní postava se občas chovala jako trdlo bez mozku, ale kdo se tak občas nechová. Přišla mi dobře popsaná část, jak furt běhala za tím, co jí nemohl dát to co chtěla. Číst znovu to asi nebudu, ale je to čtivý a ve většině částech i zábavný.

11.06.2018 4 z 5

Drahý pane Drahý pane Mary-Louise Parker

Za mě super. Knihu jsem si i koupila. Některý dopisy hlavně ze začátku jsou hůř pochopitelný, ale mě se to líbilo. Knížka, kterou nemám problém číst víckrát, alespoň některé pasáže.

28.02.2018 5 z 5

Nejsem sice uplně cílová skupina pro kterou je to psaný, ale bavilo mě to. Je to svižně napsaný, hodně se tam toho děje, ale není to úplně zmatený. Škoda, že ten svět není víc rozkreslenej, některý pasáže jsou trochu rychle zfouknutý ze stolu.Chtělo by to další díl nebo knihu volně navazující.

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Dočetla jsem to, ale v podstatě mě to zas až tak nebavilo. Je to taková lépe napsaná harlekýnka s divně protahovaným dějem. Na druhou stranu linka se synem a s jeho poruchou řeči byla zajímavá.

30.03.2017 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Přečteno za den ..nebo ani ne ..necelej den . Kvůli čtenářský výzvě ( je to od K) jinak bych se k tomu asi nedostala.Je to hodně čtivý a to je asi tak všechno. Jak již bylo zmíněno víckrát, ze začátku dobrý a jak se blížil konec šlo to trochu do kopru. Číst po druhý už to nikdy nebudu, ale den mi to vylepšilo.

04.01.2016