KarolínaKájink KarolínaKájink komentáře u knih

Vikomt se musí ženit Vikomt se musí ženit Jo Beverley

Úžasná kniha, miluji tenhle druh literatury a tato kniha ho perfektně reprezentuje.

10.10.2021 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Velmi poutavá knížka, rozhodně si přečtu i další knížky od autorky.

28.09.2021 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Velmi krásně napsáno. knížka má spád a furt se tam něco děje. Super odpočinkové čtení.

28.09.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Prvním dvěma dílům nemá šanci se to vyrovnat. Na mě až moc odpočinkové čtení, nic moc se tam nedělo, ale když nemáte co číst přijde k chuti i tohle. Velmi rychle přečtené a nemusíte u toho moc přemyšlet.

25.08.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Očekávala jsem více, ale i tak se velmi líbila. Zajímaví námět.

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Velmi působivý příběh, děj má spád a čte se to velmi dobře. Krásné oddechové čtení.

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Moc se mi to líbilo, plné pikantních scének co přijdou rozhodně k chuti. Moc se mi to líbilo.

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

První díl byl sice lepší, ale i tato se mi moc líbila. Ideální k odpočinku na zahradě. Velmi rychle se to čte. Moc pěkné.

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Krásné odpočinkové čtení, co máte za jediný den přečtené. Vtipné pasáže, dobře napsané. Čte se to samo. Vřele doporučuji k odpočinku

Moje báječná žena Moje báječná žena Samantha Downing

Kniha se mi velmi líbila, sice se to ze začátku trochu táhlo a autorka skákala od jednoho děje k jinému, ale ve výsledku to bylo úžasné. Vřele doporučuji

10.05.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Úžasná kniha, sice trošku neaplikovatelné na život, ale je to velmi dobré odpočinkové čtení, na to se jen tak pobavit. Rozhodně doporučuji!!!

02.01.2020 5 z 5