KarolínaKájink KarolínaKájink komentáře u knih

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Úžasná kniha, děj se sice trošku táhla, ale za celkový výsledek to rozhodně stálo. Rozhodně doporučuju

24.08.2022 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Jako vždy mě spisovatelky nezklamaly. Úžasný příběh, děj dobře plynul. Už se těším až dočtete druhý díl. Rozhodně doporučuji

24.08.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Kniha se dobře četla, moc zvratů ani překvapení tam není. I když má 272 stran, tak se tam podstatě nic nestalo. Zaujal mě motiv té knihy a doufám že se to v dalším díle konečně rozjede.

04.06.2022 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Nápad dobrý, příběh se mi líbil, ale ten styl psaní už moc ne. Občas jsem se musela držet, abych knihu dočetla.

27.04.2022 3 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Jako vždy mě autorka nezklamala, kniha mě velmi bavila. Ideální na odpočinek.

22.04.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Úžasná kniha, velmi dobře se četla, děj neměl chybičku. Rozhodně doporučuji si přečíst.

13.03.2022 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Kniha se mi líbila, i když měla docela rychlí děj. Moc dobře se četla a měla jsem jí hned přečtenou.

04.03.2022 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Jednoduchá romantická kniha, vhodná k odpočinku. Žádné velké překvapení se v ní nekoná.

30.01.2022 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Kniha se mi hrozně moc líbila. Patří mezi mé nejoblíbenější romantické knížky. Jako bonus, je plná erotických scén. Prostě bomba.

19.12.2021 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Moc pěkný romantický příběh, děj krásně pokračoval dál. Nic nepřibývalo, ani nechybělo. Moc se těším na další díl.

15.12.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Úžasná kniha, moc se mi líbila. Nemohla jsem ji odložit. Rozhodně doporučuji. Furt se tam něco děje a moc se neřeší pocity.

10.12.2021 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Docela rychlí děj, ale jako kniha na odpočinkový večer, u kterého nechci přemýšlet ideální.

10.12.2021 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Velmi zajímavá kniha, i když bych asi konec představila trošku jinak, trošku víc "boje", ale i tak se mi líbila. Klasická jednodenní knížka na odpočinek.

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Úžasná romantika, rozhodně jsem takový vývoj děje nečekala. Velmi mě to bavilo.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha byla úžasné, příběh mě velmi zaujal a knihu jsem přečetla jedním dechem.

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Na mě to mělo až moc přímí děj, sice to šlo hezky rychle, ale někdy až moc. I přes to , to nebylo to nejhorší co jsem kdy četla a ve výsledku se mi knížka líbila.

26.11.2021 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Kniha se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hned jdu na další díl.

Podraz Podraz Paulina Świst

Úžasná série, takový konec jsem rozhodně nečekala, zajímalo by mě, jestli bude ještě nějaké pokračování.

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Že tři dílů, celé série, se mi líbil nejvíce. Parádní.

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Úžasná autorka, dobrý děj a zajímavá zápletka. Konec jsem rozhodně nečekala.