karolina7748 karolina7748 komentáře u knih

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Už dlouho se mi nestalo, že by mě nějaká detektivka tak nadchla. Natož pak tři od stejného autora po sobě. Skvělé čtení a skvělá dvojka Washington a Tilly. Už se těším na novou knihu.

30.07.2022 5 z 5

Ohnivé znamenie Ohnivé znamenie Juraj Červenák

Mám ráda historické detektivky a tohle bylo pěkné počtení se sympatickým triem vyšetřovatelů.

18.02.2022 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Faktem je, že jsem jako první viděla seriál, jelikož jsem se chtěla dozvědět víc nebo spíš vše, co se do jinak skvělého seriálu nevešlo,tak jsem si to musela přečíst a vůbec nejsem zklamaná. A díky skvělému hereckému obsazení jsem mohla knižním hrdinům přiřadit obličeje. Mně se to líbilo.

18.02.2022 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Četla jsem knihu už před lety, že se prý nasměju a opravdu jsem se nasmála a ne jednou.

19.11.2017 5 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

Další skvělý detektivní příběh,jsem nadšená i ze závěru,kde autor popisuje skutečná místa,kde se děj odehrává, taková pozvánka se do těch míst vypravit.

21.01.2018 5 z 5

Zvířátka a Petrovští Zvířátka a Petrovští Václav Říha (p)

Přečteno v dětství a později pak ještě dceři před spaním, krásné pohádky známé i ty míň známé

11.12.2017 5 z 5

Helenka a Princezna Helenka a Princezna Eduard Petiška

Jedna z mých prvních knížek ☺

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Moje oblíbená dětská knížka, četla jsem ji několikrát v dětském věku

Velká kniha pohádek Velká kniha pohádek Božena Němcová

Také ji máme už od mého dětství, krásné pohádky.

17.12.2017

Smrtící kód Smrtící kód Ken Follett

Kniha se mi moc líbila, napínavá až do konce

11.12.2017 5 z 5

Pouští a prérií Pouští a prérií Karel May

Už je to pěkná doba co jsem tuto knihu četla, ještě ve škole,byla to první májovka a líbila se mi☺

11.12.2017

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Kniha byla má oblíbená v dětství s krásnými ilustracemi.

19.11.2017

Lovec zločinců Lovec zločinců C. S. Quinn

Tak tady jsem tak nějak na vážkách, opět jsem se těšila na historickou detektivku, bylo to i napínavé,ale ke konci a konec byl tak nějak odfláknutý, kór když není žádný pokračování‍️

24.09.2022 2 z 5

Znamení kříže Znamení kříže Chris Kuzneski

Nápad dobrý,začátek knihy mě nadchnul,chvíli udržela moji pozornost,ale pak se to začalo neskutečně táhnout.Dočteno, ale ne jedním dechem.

20.03.2022 3 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Na knížku jsem se těšila a nezklamala mě, mám nové oblíbené hrdiny už se těším na další díly

04.01.2018 5 z 5

Labyrintem smrti Labyrintem smrti Ariana Franklin (p)

A mně se to líbilo, ikdyž ostatní díly byly určitě o něco lepší,ale i tak je to moje oblíbené čtení tyhle středověké detektivky.

24.12.2017 4 z 5

Příběhy, pověsti a pohádky paní Hudby Příběhy, pověsti a pohádky paní Hudby Anna Hostomská

Jsem asi kulturní barbar,ale tahle knížka o operách se mi moc líbila určitě si jí přečtu znovu

11.12.2017

Čtení o hradech, zámcích a městech Čtení o hradech, zámcích a městech Eduard Petiška

Ráda cestuji a ráda navštěvuji české hrady a zámky tak se i ráda dozvím něco nového

Příhody včelích medvídků Příhody včelích medvídků Jiří Kahoun

Krásná knížka pro děti, stejně jako večerníčky ráda jsem je četla dětem ☺

Mozartovské spiknutí Mozartovské spiknutí Scott Mariani

První díl byl pěkný, napínavý, Ben je sympaťák, tak jsem se těšila na druhý díl, ale vůbec mě nenadchnul,vic jak půl knížky o ničem a zápletka mi v podstatě nějak utekla. Dalšími díly pokračovat zatím nebudu

24.09.2022 2 z 5