Příhody včelích medvídků

Příhody včelích medvídků https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3525/prihody-vcelich-medvidku-3525.jpg 5 118 24

Veselé příhody oblíbených večerníčkových postaviček, včelích medvídků. Krátké příběhy o včelích medvídcích Brumdovi a Čmeldovi, ale také o Pučmeloudovi a ostatních postavičkách jsou známé již z oblíbených televizních večerníčků. V knížce je navíc zařazeno s plným textem a notami pět známých písniček ze seriálu: na políčku v jetelíčku, o světluškách, o chvátajícím Kvapníkovi, jak slunce vysouší loužičky a o polapení zlodějíčka Pučmelouda.... celý text

JoMia
30.10.2023 5 z 5

Čteme s dvouletou dcerou každý den před spaním. Je to i taková moje srdcová záležitost z dětství a jsem ráda, že i malá si knížku zamilovala.

Janiss_89
13.03.2023 3 z 5

Některé z pohádek krapek strašidelné

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Krásná klasika. Jak kniha, tak večerníček v televizi. Oblíbené příběhy sympatických včelích kluků, jejich popletené příhody, vtipný a trochu jak hrom do police, ale sympatický Pučmeloud a ostatní kamarádi našich medvídků. Tento druh pohádek vždycky pohladí dětskou duši a krásně se po nich usíná.

LunaL.
23.04.2022 4 z 5

Syn (5let) miluje včelky a jiný hmyzíky, nedivila jsem se, že se mu líbil Večerníček o včelích medvídcích. A když jsme v knihovně narazili na knížku, nemohli jsme ji tam nechat! Knížka byla hezká, příběhy o čmeláčích rošťácích se nám líbily :) Doplněno jak o písničky s notami, tak o pěkné obrázky. Jen mě překvapilo, že jsou pohádky krátké, většinou jen na 2stránky - za večer jsme vždy přečetli 3 příběhy, někdy i víc. A jaká pohádka se synovi nejvíce líbila? Broukavá - stejně jako ve Večerníčku: o broukovi, který pospíchal a zpíval si u toho písničku :)

yellow
20.12.2021 4 z 5

Večerníčky byly lepší. V knížce mi chyběly písničky. A i když jsme si je zpívaly a pouštěly, nebylo to prostě ono. Na můj vkus byly také příběhy příliš krátké, takže než se člověk začetl, už byl konec. Moc se nám s dcerou líbily ilustrace.

musivila
22.05.2021 5 z 5

Kdo by neznal Včelí medvídky :-) Za mě je tedy večerníček hezčí. Kniha obsahuje 26 krátkých příběhů na 1-2 stránky, na můj vkus možná až moc stručné, než se děj rozjede je konec. Zas ale pro malé čtenáře snadno pochopitelné. Pohádky doplňuje 5 známých písniček včetně not (Tam kde v noci svítí světlušky, Na políčku v jetelíčku, Slunce už vysouší loužičky, Tak jsme čapli zlodějíčka, Přátelé chvátám). Takže se připravte, že budete muset zpívat :-) Synovi se kniha líbila a máme i další díly.

terinkha
05.05.2021 5 z 5

Milé krátké příběhy včelích medvídků, které známe snad všichni! Řekla bych, že kniha je super i pro malé posluchače, kteří u čtení tak dlouho nevydrží, protože každá příhoda je na 1-2 stránky. Doufám, že se budou holčičce líbit, až povyroste, teď u nich zatím jen usíná :-)

Daněla
15.03.2021 5 z 5

Krásné provedení. Má další dva díly v edici. Hezky napsané, krásné ilustrace. Mezi pohádkami jsou také písničky, které známe z večerníčku.

Venda32
25.01.2020 5 z 5

Krásné, pro děti jednodušše pochopitelné a krátké pohádky, ideální před spaním. Navíc doplněno o texty písniček. Takže si po skoro každém příběhu musíme i zazpívat :-)

jindrich7442
25.11.2019 5 z 5

Jedna z našich nejkrásnějších pohádek. Před a po každém čtení před spaním podstupuji kolečko zpívání všech písniček. Ještě že knihy o včelích medvídcích máme v zásobě.

dadako
12.07.2019 5 z 5

Syn včelí medvídky prostě miluje. Čteme každý večer před spaním.

Hani77
20.01.2019 5 z 5

Včelí medvídky jsem měla ráda už jako dítě. Líbí se mi knížka i Večerníčky.

karolina7748
11.12.2017

Krásná knížka pro děti, stejně jako večerníčky ráda jsem je četla dětem ☺

ddkk
08.12.2017 5 z 5

Moc hezká knížka pro malé děti, nejlíp ve spojení s bezvadnými Svěrákovými písničkami ... doporučuji.

medvídě
25.08.2017 5 z 5

Krásná vzpomínka na dětství a sledování Večerníčku spolu s písničkami, které tam zazněly. Hned se mi vybavily melodie i samotná slova :)

Alfička03
11.01.2017 5 z 5

Tuhle knížku mám taky moc ráda. Prostě je to návrat do doby kdy jsem byla malá a začínala jsem se učit číst. Doporučuji pro předškoláky.

Tesssay
02.12.2016 5 z 5

Další z našich oblíbených knih, které čteme s dětmi před spaním. Krásné krátké příběhy o dvou čmeláčcích prokládané známými písničkami Zdeňka Svěráka nás moc baví :-)

LucKub
12.09.2015 5 z 5

Dalsi super knizka od J.Kahouna o cmelich medvidcich. Uzasna na cteni detem pred spanim.

notburga
17.05.2015 4 z 5

Pohádky jsou krátké a na můj vkus občas stručné, hlavně co do konečného vyznění. Ale dobře se čtou před spaním a většinou nad nimi není třeba příliš přemýšlet.

fantomas 2003

2002  92%Příhody včelích medvídků
2000  68%Moucha roku
2009  86%O autech – Pohádky na čtyřech kolech
2011  77%Chumelení

Kniha Příhody včelích medvídků je v