karantena karantena komentáře u knih

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Krvavé a drsné!Ale to přece od detektivek očekáváme.Mě osobně nebaví sálodlouhý,nudný text ze soukromí a milostného života Katie a Johna.Do tak dobré knihy plné napětí jako je tato mi to prostě nesedí.Čtenář by jejich soukromí pochopil z pár vět.Jinak kniha čtivá,napínavá,líbila se mi.

28.02.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Výborná kniha,plná napětí.Ostatně jako všechny knihy od tohoto spisovatele.

16.01.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Naprosto,strhující kniha,plná napětí a brutality.

19.11.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

ˇUžasná kniha,plná napětí.

19.11.2017 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Já jsem ani nedočetla,což nikdy nedělám.Tohle se ale nedalo.Nudné,děj se nezáživně táhl.

05.01.2024 2 z 5

Zvláštní operace Z Zvláštní operace Z Gavin Grant Smith

A tak já dávám plný počet.Bylo to akční,rychlý,nic utahanýho.Parádní zombie apokalypsa.No,snad se dočkám pokračování jejich cesty až do Moskvy?

15.09.2022 5 z 5

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

Za mě byl tento díl mnohem lepší.Více postav,více akce,více napětí.Těším se na další díl.

26.09.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Tak mě osobně kniha nenadchla.Celé se to točí o dokazování viny.Baxterová a Wolf se chovají jak náctiletý až mi to přišlo trapný.Kdo nečetl knihy před tím,bude těžko chápat.Tento díl nejslabší ze všech.

02.04.2020 2 z 5

Tichá odplata Tichá odplata Hania Allen

Poslední dobou je to samá inspektorka a komisařka.Napětí nic moc,průměr.

03.02.2020 3 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Čtení pro náctileté.

02.03.2019 1 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Moje první kniha od tohoto autora a musím jen chválit.Já si to moc užila.Napětí od začátku do konce,žádné sálodlouhé popisování,kde je stůl,kde je váza a jakou barvu má kytka apd.Děj se stále točí okolo vyšetřování,vražd a obětí.Kapitoly i dialogy krátké ,hlavní postavy Fabian a Malin mi jsou velmi sympatické.Za mě super a hned jdu na další knihu Oběť bez tváře.

02.03.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Ne tak dobrá jako předešlé,ale dalo se to.

15.02.2019 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Začátek rozvláčněný,taková lehká krimi.

03.11.2018 3 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Nekupujte si knihu pokud chcete strávit dovolenou na lodi.Bohužel v mém případě se to stalo a nechtěla jsem do vody strčit ani palec u nohy a neustále jsem čekala,kdy mě kdo stáhne pod vodu.No a ke knize musím napsat ,že předešlé díly byly mnohem zajímavější a hlavně uvěřitelné.Tako kniha mi připadala,místy dost zdlouhavá a nesmyslná.Doporučila bych díly číst tak jak jdou po sobě,aby čtenáři věděli,kdo vlastně Lacey je a jestli je vůbec Lacey.Už mě vidíš? ,Volavka,Tak to je, tak to bude ,jsou opravdu čtenářským zážitkem.Proudy proto hodnotím jako slabší.

23.07.2018 3 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Po Sběrateli očí byla povinnost přečíst Lovce očí.V tomto díle mi Alina už lezla neskutečně na nervy.Slepá,ale chytrá jako poledne,vše vyřeší,na vše přijde a ze všeho se dostane.Slovník jako dlaždič,drsná jako šmirgl papír.Prostě hrdinky typu babochlap mi nesedí.Někdy zbytečně zdlouhavě natahované dialogy až začaly nudit.Celkově kniha ujde,napětí ani zvraty nechybí.

10.04.2018 3 z 5

Zvrat Zvrat John Lutz

Kniha by byla dobrá,ale méně někdy znamená více.Kniha,která vás nejprve uvede do naprostého napětí a pohltí vás se změní v táhlou nudu a potom zase napětí,ale to jste již otráveni tou nudou.Přeskakovala jsem celé stránky aniž bych přišla o něco zásadního.Nechápu,proč autor sáhodlouze popisuje telefoní rozhovory s babičkou Joly,když absolutně nedávají hlavu ani patu a s případem nemají nic společného.Protivná Pearl,která je afektovaná jako stará panna,nesnášenlivá jak hárající fena mi lezla neskutečně na nervy.A to nemluvím o policistech,kteří nechají zabít pro svou neschopnost spoustu žen a zaměřují se pouze na ochranu pro jednu potenciální oběť jelikož je to Quinnova neteř.Tak na závět asi toto:Bez 150 stránek bych se obešla a to je na plné hodnocení hodně.

16.03.2018 3 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Dobře,svižně napsané.

06.03.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Opět skvělé čtení!Ten kdo začíná s touto serií by ale měl začít Mráz,Kruh,Tma,Noc aby mu navazovalo vše tak jak se dozvídá v Noci.Otevřeným koncem nám Bernard Minier sděluje,že bude pokračování.Moc se těším.

05.03.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Slabší než Mráz a Kruh,nicméně opět dobré čtení plné napětí.Mě to občas přišlo zdlouhavé,ale tomuto autorovi to odpustím.Těším se na jeho další dílo Noc.

28.02.2018 5 z 5

Oneiros Oneiros Markus Heitz

Zezačátku jsem se ke knize stavěla ,,no to jsem zase naletěla.Fantasmagorie.Ale!! Tato kniha se musí chápat ,je prostě jiná.

18.02.2018 4 z 5