Kamcous Kamcous komentáře u knih

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

bomba! :) samo se to četlo.. akorá.. je to fur nějaké otevřené.. že by další díl? :))

10.10.2016 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Po dočtení lze říct jen jedno.. Naprostá paráda, lepší serie než Sukuba! Věk X mě pohltila od první stránky a hned se vrhnu na druhý díl... Opravdu zajímavá zápletka, a napsáno stylem, že se to čte samo, ani nemrknete a máte přečteno 50 stránek :)) Richelle je opravdu skvělá spisovatelka, klobouk dolů :)

06.09.2016 5 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Jednim slovem bomba! nemohla jsem se od knížky odtrhnout :) akorát konec mě naštval, tak jsem zvedavá na další díly :D

27.07.2016 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Na Sukubu jsem se vrhla po dočtení Vampýrské akademie a musím říct, že je to o něco slabší kousek :) první polovinu knihy jsem se dějem prokousávala, než jsem si na to zvykla, ale druhá polovina knihy mě chytla a dočetla jsem ji jedním dechem, i když jsem konec dokázala předpovědět.. po rozpačitém začátku mohu ve výsledku jedině doporučit! :)

19.07.2016 4 z 5

Válka na východě - Historie jednoho německého pluku Válka na východě - Historie jednoho německého pluku August von Kageneck

Netradiční pohled na východní frontu :) kdo má zájem o historii a 2SV, mohu jen doporučit. Ukazuje, že vojáci na froně jsou jen obyčejní lidé, kteří nevědí, co se děje doma, zasvěcuje nás do jejich pocitů.

05.06.2016 4 z 5

Formule 1 od startu k cíli Formule 1 od startu k cíli Robert Pavelka

Jedna z nejlepších věcí o F1, co jsem kdy držela v ruce. Čte se to samo, vhodá i pro laiky. Mohu doporučit.

03.06.2016 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

S touto sérií jsem "rostla", mám ji od prvního dílu. Můžu říct, že mě bavila, ale zklamal mě konec série, čekala jsem od toho víc a méně dílů by bylo ku prospěchu :)

02.06.2016 3 z 5