kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

Kometa - Příběh hokejového klubu Kometa - Příběh hokejového klubu Milan Řepa

Pro mě jako pro fanouška Komety určitě povinnost! :)

01.09.2016 5 z 5

Bráchové Bráchové Zdeněk Žurman

Výborná kniha o výjimečných hokejistech.

01.09.2016 5 z 5

Justice For All: Pravda o skupině Metallica Justice For All: Pravda o skupině Metallica Joel McIver

Naprosto mě tahle kniha nebavila i když Metallicu jako kapelu mám ráda a chápu, že každý fanoušek tu hudbu vnímá jinak jenom se mi to za chvilku motalo do jednoho a nějak mi to neutkvělo v paměti.

01.09.2016 2 z 5

Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Miloš Kočka

Krásný pravdivý příběh o prvním vodním doktorovi :) Jsem ráda, že na doporučení od mé mamky jsem si to přečetla a poznala tehdejší dobu o něco blíže.

17.08.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Další skvělá knížka přečtená od téhle spisovatelky za jediný den :)

15.08.2016 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Kniha ničím vůbec nepřekvapila.

13.01.2024 2 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Píšu komentář již s odstupem a těžko se mi příběh vybavuje. Vím, že příběh rychle ubíhal a byl i čtivý, ale vadilo mi jak byla vyšetřovatelka vykreslena. Věčné pití whisky a dalšího alkoholu mě spíše otravovalo.

13.01.2024 4 z 5

Zimní voják Zimní voják Daniel Mason

Asi mě nebavil ten začátek než se hlavní postava dostala do lazaretu. Dlouhé pasáže popisu v lékařství mě nebavily.

13.01.2024 3 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Napínavá kniha s psycho vrahem opředená temnou bouří.

13.01.2024 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Za mě nic moc. Příběh se vlekl. Ke konci se začalo něco dít, ale to bylo všechno.

05.10.2023 3 z 5

Děti Volhy Děti Volhy Guzel Jachina

Chvíli čtivé a chvílemi jsem se ztrácela o čem je příběh. Každopádně zajímavé z pohledu historie o povolžských emigrantů z Německa.

28.03.2023 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

No, tak klasická slaďárna. Ničím nepřekvapí a od začátku je jasné, jak to celé dopadne.

21.02.2023 3 z 5

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Skvělý detektivní příběh. Martina Cole opět nezklamala. Celou dobu jsem vraha tušila.

21.02.2023 4 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Od knihy jsem moc nečekala, ale opravdu mě něčím trošku zasáhla. Nemoc v té době o níž se v knize mluví bylo určitě těžké. Ovlivnění od rodiny, médií a celkového nepochopení bylo šokující.

11.12.2022 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Sérii jsem nějak přelouskala, ale vím, že se k tomu nikdy nevrátím. Možná to mohlo být více dotažené s její nevlastní matkou. Aspoň, že kniha dopadla dobře.

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Pokračování příběhu ze světa trollů mě nijak moc nenadchl. Sice se pěkně četl, ale chyběl mi dramatičtější děj.

Dědička Dědička Amanda Hocking

Přesně jak naznačuje žánr je to spíš fantasy pro děti a mládež, tudíž je to nenáročný a trochu jednodušší příběh plný nadpřirozených bytostí

Bez tváře Bez tváře Martina Cole

Příběh o drsném a temném prostředí. Boží mlýny melou pomalu a jistě....

31.08.2022 5 z 5

Hanebná kráska Hanebná kráska Martina Cole

Opět kniha od autorky, kde rodina drží při sobě a hlavní hrdinka Briony ji drží při sobě. Zajímavý příběh s pohnutými osudy ač ze začátku krutý skrz věk dívek.

27.07.2022 5 z 5

Tajemství bohyní na Žítkové Tajemství bohyní na Žítkové Vlastimil Hela

Kraj to byl a je určitě zajímavý svojí historií, neznalostí místních obyvatel a že jim to tam dlouho vydrželo si zachovat svoji rázovitost a nevědomost, co se děje okolo nich. Kniha to byla určitě zajímavá, ale bohužel autor to nepojal zrovna nejlépe.

12.07.2022 4 z 5