kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Autor opět nezklamal! Kdo ho zná, ví co čekat :) děkujeme jen tak dál.

04.12.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

WP opět nezklamal. Autor je skvělý, vtipný, kniha vtáhne do děje. Těším se na jeho další knihy.

30.11.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

No páni!!! Zhltla jsem ji za dva dny! Nádhera, vše krásně popsáno, styl psaní bravurní, příběh vás vtáhne. Ženy, tu si musíte přečíst, pokud máte rády romantiku, historii a knihy :) mám ji ve čtečce, ale ta musí mít své místo i v tištěné podobě v mé knihovně.

05.05.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Druhá kniha od autorky. No pane jo! Ta psát prostě umí, příběh strhne, zaujme, nenudí. Doporučuji.

30.04.2019 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Fascinuje mě, jak autorka píše. Každá její kniha je skvost. Těším se na její další díla.

07.11.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Krásná kniha, ze života mnohých. Doporučuji přečíst, donutí přemýšlet. Moje druhá kniha od autorky a rozhodně nebude poslední.

06.01.2021 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Druhá kniha, co jsem od autorky přečetla. Slavík je asi TOP kniha, ale toto bych zařadila mezi hodně kvalitní knihy. Psáno o Aljašce stylem, že tam chcete ( aspoň já tam chci :-) )
Rozhodně doporučuji.

28.07.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od autora. A jsem šťastná, že mám všechny díly ze série, pač budu hltat stránku za stránkou.

13.07.2020 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Parťáci Poe a Tilly :) no až mi je smutno, že mám přečteno. Nechybí napětí, vtip, důmyslnost, zápletka a vyvrcholení celého příběhu. Kdo tyto knihy nečetl, tak udělal velkou chybu.

30.11.2023 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Vicious mně bral nervy, takže super kniha. Emilie by zasloužila metal, ale sami si přečtěte a udělejte názor. Kniha moc hezky napsána a oddych od těch vražd.

19.08.2020 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Je jasné, že to je příběh, který se dá odhadnout, ale baví mě to. Opět nezklamala a těším se na třetí díl :) Krásné oddychové čtení, po mordech co čtu...

11.02.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Toto byla moje první kniha od této autorky. Uff.. Přečetla jsem za 2 dny, dlouho jsem neměla knihu, abych se od ní nemohla odtrhnout. Nemá smysl psát, co a jak bylo. Do toho příběhu se musíte ponořit taky. Krásná kniha a doporučuji.

16.06.2016 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Poe a Tilly, to dělá knihu knihou, přátelství, napětí ( ač teda napětí nebylo žádné, jen cesta po zasněžené dálnici ) Tak toto byl nejslabší díl, ale budu se těšit na další :)

27.09.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Krásná romantická, oddychová kniha. Že chci k moři :-)

02.12.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Tento díl byl lepší. I slza málem ukápla. Láska je silná a dokáže získat zpět sebedůvěru, sílu a naději. Aaach ty červené knihovny, ještě že je máme v této době :)

04.07.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha se povedla, je tam napětí a není to jen samá romantika a erotika.

19.04.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha mě chytila hned, napínavá, čtivá. Jsem překvapená a to jsem se jí bránila. Rozhodně doporučuji!

06.02.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Ze začátku jsem se nemohla začíst, jak píšou i další čtenáři :) Ale pokud chcete volnější nenáročnou knihu, která uvolní hlavu po vraždách, detektivech, tak volte tuto. Kniha jako od Jane Austinové :)

30.08.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásně napsáno, přečteno za jeden den. Doporučuji...

30.07.2019 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Dlouho jsem váhala začíst knihu číst.... Čekala jsem, že to bude těžké čtení. Vzhledem k době, kdy se příběh odehrává. Není kniha, která by mne tak chytila jako tato. Je fantastická.

27.06.2019 5 z 5