Kakatja Kakatja komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

No páni, mám chuť začít sledovat box. Remington mě dostal, miluju tyhle složitý kluky. Jeho modré a černé období, to jak se to snažil udělat po svém. Miluju lidi, kteří si vytvoří vlastní pravidla a řídí se jimi - mám to stejně.
Rozhodně první 3 knihy ze série (ty o Remym) jsou super. Grey a Kenna mi moc k srdci nepřirostli.
Čtivé, vtipné, dobrý nápad se seznamem písní.

05.10.2017 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Srdce je dutý sval, ... Lovely

30.09.2017 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Jsem v tom až po uši ... neuposlechla jsem varování o návykovosti Bratrstva. Super, přečteno za 2 dny. Příběh má spád je vtipný - Butch a V nemám co dodat jsou to miláčkové. Mary mě někdy rozčilovala, spíš že byla vykreslená jako chudinka. No nakonec jsem brečela ... i když, asi jsem zlá kdyby Mary odešla do Stínu možná by byl další příběh Rhage zajímavý. Trochu mě mrzelo jediná scéna Mary a potvory.

Rhage a jeho potvora, jednoduše to je láska, miluju ho a těším se na BESTII.

25.09.2017 5 z 5

Hrabě z Balfouru Hrabě z Balfouru Grace Burrowes

Vcelku dobré čtení, ale čekala jsem víc, ne, že by mě příběh zklamal, ale určitě by si ostatní bratři zasloužili vlastní knihu, chvílemi mě více bavily vedlejší dějové linky. Naivní Augusta - ona nezná své postavení?

20.09.2017 3 z 5

Králův mstitel Králův mstitel Kathleen Harrington

Výborná kniha, čtivá, vtipná, bez nudných pasáží. Vždy když Joanna hledala dračí ocas tak jsem slzela smíchy, to samé když Rory žádal bratry o pomoc ... Která by se do Roryho nezamilovala??? Škoda, že v ČR nebyly vydány knihy o Roryho bratrech - také byli zajímavý. Doporučuji.

15.09.2017 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Ach ... první červená knihovna ... v první řadě zajímavá zápletka, vtipné, postavy se mi líbí a navíc Nicholas ... No prostě rytíř ve zlaté zbroji. I když už jsem knihu četla minimálně 3 x pořád se k ní budu vracet ... Je to moje první. Přestože jsem cynik, realista a málokdy snílek, tak posledních pár stránek vždycky probulím. Chtěla bych jiný konec, ale pak by ten příběh asi ztratil kouzlo. A jak píše DUNIKO ty citáty si budu pamatovat NAVŽDY JAK JEN TO ČAS DOKÁŽE.

05.09.2017 5 z 5

Rošťákovy radosti Rošťákovy radosti Hope Tarr

Krásné čtení ... za 2 dny přečteno. Děj měl docela spád, zápletka nijak zvláštní. Vtipné dialogy, chvílemi jsem se musela hihňat ... Trochu mě zklamala milostná scéna, naproti tomu mě překvapili chlípné dialogy ...
Doporučuji, oddychovka, láska, vtipné ... a nakonec to bylo ach ... už jsem ani nedoufala.

05.09.2017 5 z 5