Rošťákovy radosti přehled

Rošťákovy radosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61613/bmid_rostakovy-radosti-ukp-61613.jpg 4 57 57

Protože osiřelá a nemajetná Chelsea Bellamyová nemůže zaplatit výkupné za svého uneseného bratra, vydá se se svým starým sluhou Jackem na loupežnickou dráhu, aby získala peníze. Přepadnou kočár, v němž cestuje Anthony Grenville, sedmý vikomt Montrose se svou snoubenkou Phoebe, a Chelsea se pak i vloupá do vikomtova domu. Je však přistižena, odmítne se stát jeho milenkou, ale souhlasí se zaplacením výkupného za bratra. To však již je někdejší sukničkář vikomt Montrose do Chelsey zamilován a "svůdná romance" s mnoha překvapivými zvraty i milostnými scénami pokračuje...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

A Rogue´s Pleasure , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rošťákovy radosti. Přihlašte se a napište ho.

rampapa
22.07.2022 5 z 5

Moc krásná knížka a krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

Jessybelle
30.12.2020 4 z 5

Taková milá oddechovka, když potřebujete vypnout.

Milůůůna
07.12.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem objevila náhodou a naprostá spokojenost. Jenom mě mrzí,že není k dispozici přeložený druhý díl o Robertovi a Phoebe.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rošťákovy radosti v seznamech

v Právě čtených1x