Kakatja Kakatja komentáře u knih

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Zase super, napínavé vyšetřování. Boone a Helania no bylo to takové vlažné. Chci víc Syna!!! Nemůžu se dočkat tohohle zlýho kluka. Jen mě mrzí že nebylo vysvětleno co se stalo s Boonovo matkou.

17.05.2020 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

(SPOILER) Další super příběh, čtivé, vtipné!!! Saxton a Ruhn, ach, konečně má Sax lásku. Drsňačka nakonec roztála a Peyton nebyl až takový sr*č, jak se zdál. Nakonec jsem se bála o Ruhna, no u Ward člověk neví. Za mě super.

16.05.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Zase jeden lepší díl. Dokonce i John mi začal být sympatický, zase se vrací humor. Bratrstvo je skvělé...

07.02.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Trochu slabší díl, Vishous to zachraňoval. Mám tohohle bratra ráda. Sola a Assail? Těšila jsem se na ně, ale wou se nekonalo. Uvidíme co Spasitel

30.01.2020 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Dostala jsem se až na stranu 43 a pak jsem to vzdala. 43 stran mi trvalo 3 dny, protože jsem pokaždé usnula. Nuda, vtipné jsou pouze citáty na začátku kapitol. Hrdinka je mi nesympatická a styl psaní je pro mne nestravitelný.

03.01.2018 1 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Další skvělý kus. Bratrstvo i odkaz miluju a nenechám na ně dopustit. Elise a Axe dobrý, ale příběh Rhegea a Mary byl lepší. Drahoušek Vishous a sakra ten anděl mě teda dostává. I love VEDRS.

16.12.2017 5 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Další skvělý kousek. Ukazuje se, že má V snad i srdce, jak to pěkně zařídil. Qhuinn je na ránu, Xcor k sežrání a proboha co to zase V vyvádí, nad čím přemýšlí? Lassiter překvapení??!

11.12.2017 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Opět parádní. Přijímačky, Lassiter v plavkách, filmová noc - nezřízeně jsem se řezala ... a Creag je další sympaťák.

06.12.2017 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

No ku*va pár prvních kapitol mě málem přivedlo k infarktu. Jako cože no to snad néé můj oblíbenec a umře? No zbytek byl takový rodinný. Hurá hurá vrací se humor ... viz následky po Rhageove koupeli ... Už se těším na Xcora a co Assail?

26.11.2017 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Krucinál. Sakra. Do háje.
Tohle bylo fakt smutný. I když člověk tuší jak to dopadne stejně mě to dostalo. No a když Trez umírá a setkává se se Selenou ve stínu tak to byla konečná a už jsem regulérně bulela a frkala do kapesníků. I když jsem prý citlivá jako pařez (slova kolegyně :)) tak Ward to umí, prostě ty emoce z vás vydoluje.

21.11.2017 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Ať žije král a glymera si může trhnout. Konečně Wrath usedl na trůn. Xcor překvapuje a iAm s tím svým odhalením ... no sEx mě taky baví ... autorka to pěkně roztáčí. Lassiter a jeho Elvis :). Jen mi chybí dvojka V&B.

17.11.2017 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Lassiter je frajer ...

12.11.2017 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Další skvělý kousek. Qhuinn je osmý ... jsem zvědavá kdo bude další . Qhuinna mám moc ráda a nakonec je z něj i romantik. A epilog mě naprosto dojal a rozbrečel.

12.11.2017 5 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

4* dávám kvůli dotazníku od Vishousovi, který vyplňoval Rhage ... Jsem se pobavila jinak by to bylo za 3*

08.11.2017 4 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Další skvělý příběh. Payne a Manny mě moc baví. Že kniha je z poloviny věnována Vishousovi mi nevadí, V mě baví. No a dvojka V & B nemám co dodat, skvostné, navíc jim velmi zdárně sekunduje Manny a v humoru jim nezůstává nic dlužen. Autorka to má pěkně vymyšlené, jak do sebe věci zapadají a na druhé straně se zase rozkrývají nové skutečnosti. Docela mě zaujal Throe, no uvidíme zda se dočká vlastní knihy.

01.11.2017 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Tleskám. Další výborný příběh. A hurá vrátil se humor a hlášky, které mi v předchozím díle chyběli.
Čtivé, vtipné, děj měl spád a ta záchranná akce wou. Ještě teď se chechtám nad vysvětlením Fritze proč vybral retrívra ...
Rehv je další oblíbenec a sympaťák.

22.10.2017 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Na Phuryho příběh jsem se těšila, ale nějak mě zklamal. Množství vedlejších dějů jeho příběh zazdil. Rozhodně se těším na Rehva, Qhuina i Johna ... Myslím že z Phuryho se dalo vykřesat více. Chyběl mi tu humor V&B i když v závěru setkání s Lassiterem a hlášky bratrů k němu ... ha těším se na něj je to zajímavej týpek. A návrat ztraceného syna/bratra ...

19.10.2017 4 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Autorka nezklamala. Příběh V mě dostal. Přišel mi mnohem lepší než Z. I když ty potřeby bych čekala právě u Z. Posledních 50 stran jsem brečela jako malá, nedokázala jsem to ovládat. Láska, štěstí, vize, smrt, oběť, dar ... tohle byl emocionální uragán. Chtělo se mi řvát panebože proč, né, to není fér, Vishousi ...

15.10.2017 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Mnohem lepší než příběh Zsadista. Marrissa mě rozčilovala, ale asi se není čemu divit zkostnatělá aristokracie. Už na straně 87 jsem brečela když Butch umírá v nemocnici. Každopádně děj je překvapivý, toto jsem nečekala.
Dvojici V & B není co vytknout, několikrát jsem se neřízeně rozřehtala. Stvořitelka mě začíná bavit.

14.10.2017 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Gotiky moc nemusím ... proč to nevím. Nějak mi to nesedlo, nedokázala jsem to s nima prožívat a ke konci ten zlom? Zničehonic z ní vypadne takové tajemství??? A Kenna? Jako odejde? Nedokážu si představit frontmena co by to udělal? Asi prostě po Remingtonovi mi tohle přišlo slabší. Přesto jsem dala 4* patří do série.

12.10.2017 4 z 5