kahuda01 kahuda01 komentáře u knih

Den popela Den popela Jean Christophe Grangé

Četlo se dobře, viděl bych to tak na 4,5 hvězdy, lepší než předchozí díl, ale už třetí kniha na stejné téma...

05.02.2024 4 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Willa mohlo být více, stránek méně a střídání časových linek mi taky trochu dělalo problémy. Jinak super kniha

05.12.2023 5 z 5

Ticho Ticho Yrsa Sigurðardóttir

Yrso Yrso, co mi to děláš? Opět velmi dobrý začátek, slušný konec, ale to mezi - vata a nuda. sice tentokrát lepší než minule, ale opět zklamání. Jsem rád, že už je série za mnou...

31.03.2023 3 z 5

Panenka Panenka Yrsa Sigurðardóttir

Tak to byla bída, začátek dobrý, ale potom to šlo od desíti k pěti, ani konec už to nezachánil. Ke čtení jsem se musel nutit, prázdné kecy a nuda, nemám vůbec chuť pokračovat dalším dílem, ale jdu do něj.

06.03.2023 2 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Moc jsem se na novou knihu těšil, ale nebylo to úplně to, co jsem čekal. Začátek byl parádní, postupně však nastavená laťka upadala a konec to nevytáhl. Přesto se dílo četlo dobře a rychle, je to tak na 3,5 hvězdy.

13.11.2022 4 z 5

Hora mrtvých Hora mrtvých Jeremy Bates

Uf, to byla šílenost... Sice nevěřím oficiálním závěrům, že šlo o lavinu - na kopci s tak malým sklonem je to téměř nemožné. A když už, tak by asi stan nezůstal na svém místě a všechny věci v něm, okolo zapíchané lyže a hůlky ve sněhu. První polovina byla dobrá, ale pak Bates notně popustil uzdu fantazii.

16.02.2021 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nebylo to špatné, některé věci se mi zdály trochu neuvěřitelné a až vymyšlené. Je pravda, že kniha je napsána takovým odlehčeným stylem, žádná složitá souvětí, ale čte se dobře.

07.01.2019 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Těžká četba o těžké době, myslel jsem, že mě nic nerozhází, ale stejně mě nakonec kniha dostala... Hodnotit nebudu, myslím, že by to nebylo objektivní. Nabarvené ptáče se nedá zaškatulkovat.
P.S.: Na film do kina nepůjdu.

18.12.2018

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Rozhodl jsem se, že dám celou sérii znovu, pěkně popořadě. Sliboval jsem si, že budu číst pomalu a vychutnávat detaily, ale vydrželo mi to asi do poloviny knihy - pak už to jelo pěkně z kopečka. Maximální spokojenost, přecházím plynule na Pečovatele.

25.09.2018

Noc Noc Bernard Minier

Minier mě baví. Na rozdíl od předchozích hodnocení jsem velice spokojen - myslím, že zraje jako víno.

19.03.2018 5 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Jako obvykle, Tess nezklamala.

07.03.2018 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Tato kniha mě bavila o trochu méně než předchozí Tessina díla, ale stále velmi dobré počtení.

19.02.2018 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Super, čtivé a napínavé. Měl jsem obavy ze "satanistické" tématiky, ale byly úplně zbytečné.

05.02.2018 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Dobrá práce

23.01.2018 4 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Další velmi dobrá kniha, napínavý příběh, zajímavá zápletka.

08.01.2018 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Nemám rád tento způsob vyprávění odzadu, na prvních 80% knihy se dozvíme, že existuje jakýsi Zahradník, má dva syny, manželku a unáší dívky. Nic víc, škoda mohla to být dobrá kniha.

18.12.2017 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mě zklamala, nemohl jsem se začíst, snad ten konec to trochu zachránil, ale řečeno slovy klasika: "NEVERMORE".

27.11.2017 1 z 5

Excelentní kousek!

01.11.2017 5 z 5

Průměrná kniha, něco mě bavilo, něco jsem musel přeskočit... Další knihy od Jonassona už číst nebudu.

16.08.2016 2 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Opět další klasická "Lincolnovka", zajímavé téma spoustu zvratů, zpočátku jsem byl nadšený, ale ke konci Jefferymu nějak došel dech, takže lepší 4 hvězdy.

22.07.2023 4 z 5