Noční návštěvník přehled

Noční návštěvník https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512914/bmid_nocni-navstevnik-fii-512914.jpg 4 166 166

Případy Lincolna Rhyma série

< 15. díl

V New Yorku řádí geniální zločinec, který si říká Zámečník. Je přímo fascinován zámky a umí si poradit s jakýmkoli bezpečnostním systémem. Když po nocích vniká do cizích obydlí, prozatím své oběti okrádá jen o pocit bezpečí. Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová ale vědí, že ho musí zastavit dřív, než své útoky vystupňuje a prolije nevinnou krev. Jejich pátrání je ovšem přerušeno, když Rhyme kvůli jinému případu přijde o pozici policejního konzultanta. S okamžitou platností musí ukončit veškerou spolupráci s newyorskou policií pod pohrůžkou, že pokud on či jeho kolegové příkaz poruší, bude to pro ně mít dalekosáhlé následky. Jenomže udržet geniálního kriminalistu mimo akci není tak jednoduché – je odhodlaný Zámečníka dopadnout, i když mu za to hrozí pobyt ve vězeňské cele.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Midnight Lock , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční návštěvník. Přihlašte se a napište ho.

Gaeberys
12.04.2024 5 z 5

Nevěřila bych, že dokáži dát 5* u některého z posledních dílů série, ale kniha mi opravdu sedla. Vše bylo tak nějak rozumně vyváženo.

Spoiler -
A hlavně tam nebyl reálně ten prodělaný Hodinář:)

MatBla
17.02.2024 5 z 5

Skvělé, Deaver opět nezklamal. Sérii s Rhymem a Sachsovou mám prostě ráda.

Anasa
06.02.2024 2 z 5

Dvě a půl by dát nešlo? Nudila jsem se. Asi ve třetině knížky jsem ji chtěla zaklapnout, možná dokonce v polovině. Nakonec se děj trochu rozhýbal a dočetla jsem, ale se smíšenými pocity. Všechno se nějak propojilo, ale právě že nějak. Neviděla jsem žádná vodítka, ale ani jsem nežasla nad Rhymovým důvtipem. Román mi nesedl. Možná se vrátím k těm počátečním dílům série, které jsem nečetla, počátek série se mi zdál lepší.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

12.06.2023

Korunní princezny, Sparrow a další knižní novinky (20. týden)

14.05.2023

Kniha Noční návštěvník v seznamech