Kačaba79 Kačaba79 komentáře u knih

O kravičce, která chtěla zhasnout měsíc O kravičce, která chtěla zhasnout měsíc Christine Beigel

Hezký nápad i ilustrace s poučením. Jen doufám, že mi dcera nezačne tak zhasínat.

14.08.2019 2 z 5

Pohádka o Koblížkovi Pohádka o Koblížkovi Hana Zobačová

Nějak dceru piktogramy moc nezaujali. Pohádku vypráví radši podle ilustrací.

14.08.2019 2 z 5

Madlenka a brejličky Madlenka a brejličky Lenka Zemanová

Dceři se moc líbila a ilustrace jí nastínili jak asi vidí maminka bez brýlí :-)

14.08.2019 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Knihu jsem si přečetla, až když moje dcera (10 let) brečela jak želva a nemohla přestat. Humorná a k zamyšlení, jen mne děj trochu neseděl. Spoiler: proč jela loupit zlatnictví, když Ben neměl přijet a nevěděla o něm? ....

12.08.2019 3 z 5

Zvonilka a kouzlo přátelství Zvonilka a kouzlo přátelství Walt Disney

Pěkná pohádka, která není zfilmovaná. Čteno dceři před spaním.

Čimpulák a Čapír Čimpulák a Čapír Martina Kopecká

Čteno dcerce před spaním. Neurazila, pěkně se četla ale vracet se k ní nechtěla.

20.06.2019 3 z 5

Víš, kde jsou děti stromů? Víš, kde jsou děti stromů? Peter Wohlleben

Krásný příběh a příjemné ilustrace.

20.06.2019 4 z 5

Zlomky a dělení - Podívej se pod okénko Zlomky a dělení - Podívej se pod okénko kolektiv autorů

Půjčeno pro 10 letou dceru, aby pochopila zlomky a setkalo se to s velkým úspěchem. Kniha působí, jako pro "malé" a tak se nebojí do ní kouknout a odklápět, číst a až došla na konec, zjistila, že již chápe :o) Doporučuji hlavně konec již pro školáky.

20.06.2019 5 z 5

Proč potřebujeme včely? Proč potřebujeme včely? Katie Daynes

Kniha moc bavila 4 letou dceru a dověděli jsme se spoustu zajímavostí.

Pletené pohádky Pletené pohádky Vlasta Žáčková

Krásné pohádky, jen na 3 letou dceru docela dlouhé.

16.04.2019 4 z 5

To je Paříž To je Paříž Miroslav Šašek

V kostce pro děti shrnuté co je v Paříži nejzajímavější. Jen škoda, že to není z dnešní doby, ale před 50 roky. Paříž už jiná.

16.04.2019 4 z 5

Magnus, mocný kouzelník Magnus, mocný kouzelník Petra Bartíková

Další z prostorových pohádek která se u nás zabydlela. Provedení úžasné a příběh poučný.

O neposlušném ledním medvídkovi O neposlušném ledním medvídkovi Pavla Hanáčková

Krásná knížka. Zpracování i příběh pohltí a musí se číst pořád znovu a znovu...... Dcera (3 roky) ji miluje

11.04.2019 5 z 5

O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky Miloš Macourek

Knihu jsem četla před spaním bez úprav 3-leté dceři a moc se líbila. Příjemné pohádky po kterých jsme si vždy ještě o nich povídali. Ilustrace na které se dá koukat a líbí se. Délka pohádek tak akorát, aby se dočetli a ještě zbyl prostor na povídání.

11.04.2019 5 z 5

Karlík Nezbedník - Knížka pro tvrdohlavé děti a jejich zoufalé rodiče Karlík Nezbedník - Knížka pro tvrdohlavé děti a jejich zoufalé rodiče Veronika Valentová

Knížka zaujala a pobavila. Jako plus pomohla vyřešit nezbednost mé malé dcery a to zábavným způsobem.Ilustrace jsou skvělé.

11.04.2019 3 z 5

Co se děje v Podpostelí? Co se děje v Podpostelí? Hana Lehečková

Ke knížce jsem přistupovala trochu skepticky, ale překvapila. Malou příběhy zaujaly, lehce jim porozuměla a byla spokojená. Mně se knížka dobře četla a s mluvou skřítků jsem neměla problém :o)

16.02.2019 2 z 5

Červené Karkulky Červené Karkulky Jan Susa

Vtipné básničky, které jsem musela opakovaně číst.

16.02.2019 5 z 5

Jak to chodí v psí školce Jak to chodí v psí školce Iva Gecková

Veselé kniha pro školkovou dceru ideální. Před spaním žadonila o další a další kapitolu a při dočtení vyžadovala znovu přečíst. Sama pak seděla nad ilustracemi a vyprávěla příběhy.

24.01.2019 5 z 5

Kouzelné vánoční sny Kouzelné vánoční sny Zuzana Pospíšilová

Předvánoční čtení před spaním ideální.

24.01.2019 5 z 5

Bíle. Knížka o zimě a sněhu Bíle. Knížka o zimě a sněhu Hynek Vilém

Když nebyl za okny sníh, tato knížka ho přímo vyčarovala. Bylo bílo

24.01.2019 3 z 5