O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky

O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130502/o-hrochovi-ktery-se-bal-ockovani-a-jine-pohadky-130502.jpg 5 13 3

Pohádky: O hrochovi, který se bál očkování Barborka a cucavé bonbony Bonifác a bratranci Stonožka, boty a ukradený park Jonáš a rybí tuk Zuzanka a písmenka O rozpustilém Arnoštkovi a obyčejné vodě O mrazíku, který maloval barvami Špatně namalovaná slepice Páv je stará primabalerina Žirafa O Kateřince a tlustém svetru

Kačaba79
11.04.2019 5 z 5

Knihu jsem četla před spaním bez úprav 3-leté dceři a moc se líbila. Příjemné pohádky po kterých jsme si vždy ještě o nich povídali. Ilustrace na které se dá koukat a líbí se. Délka pohádek tak akorát, aby se dočetli a ještě zbyl prostor na povídání.

Weweuka
05.03.2019 2 z 5

Líbila se mi jen jedna z nich- O mrazíku, který maloval barvami. V ostatních jsem vždy našla část, která oponovala mému přesvědčení, jak by to mělo být.
Pohádku si nejprve sama sobě přečtu a následně večer předčítám dcerce, tudíž ona již slyšela mou úpravu.

tyzik.cejka
27.04.2013 5 z 5

já znám jenom Barborka a cucavé bonbony a hroch který se bál očkování takže knihu si nemůžu dát do svých knih ale kdybych měl hodnotit ti dvě bylo by to na 5 hvězdiček a já to taky tak udělám

Miloš Macourek
česká, 1926 - 2002
1989  94%Mach a Šebestová
1971  96%Pohádky
2009  92%Muriel a oranžová smrt
2014  89%Muriel a andělé
1989  94%3x Kája Saudek

Kniha O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky je v