Co se děje v Podpostelí? přehled

Co se děje v Podpostelí? https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382809/bmid_co-se-deje-v-podposteli-KNf-382809.jpeg 4 30 30

Už vás někdy napadlo, co se děje v tajemném světě pod vaší postelí, když zhasnete lampičku a pokoj se zahalí do tmy? Bydlí tam skřítci, nebo tam jen tichounce leží zapomenuté hračky? Běhají tam pavoučci s lucerničkami a uklízejí nepořádek nebo se tam skrývá duch? Vydejte se s námi na pohádkovou výpravu pod sedm dětských postýlek a objevte sedm různých Podpostelí. Potkáte nadpřirozené bytosti, uvidíte úžasná kouzla a zažijete spoustu legrace. Takže žádný strach a obavy, osmělte se a nakoukněte. Určitě nebudete litovat!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co se děje v Podpostelí?. Přihlašte se a napište ho.

lulucinax
14.05.2024 5 z 5

Občas náhodou objevím poklad a tohle je jeden z nich. Na autorku jsem přišla díky jejímu románu Poupátka, který také mohu doporučit.
Trochu jsem se obávala, že děti ze čtení budou mít zlé sny, ale zbytečně. Příběhy jsou skvěle vymyšlené, nápadité a neotřelé.
Ideální na čtení před spaním, jelikož příběh vždy začíná tak, že jsou holčička nebo kluk v posteli v pyžamu a teď by měli spát. Délka jedné pohádky akorát, ilustrace povedené a určitě si ji zase někdy přečteme, protože dětem se podpostelová dobrodružství také moc líbila.

simca9342
28.08.2023 5 z 5

Přečtená loni.

Co se děje pod Vaší postelí, když usínáte? To nevi nikdo z nás, ale pomoci kratkych pohádek si to můžete domýšlet a rozvíjet svou fantazii a představivost. Parta děti předvede, povypráví, co vidí pod svou posteli, jiným a záhadným krajem oni. Nechejme se proto vést až do Podpostelí...

Sitting-Bull
26.08.2023 4 z 5

Příjemné a krátké příběhy, některé se skvělým nápadem, některé jen s dobrým, ale celkově jedna z těch lepších knih, co se s dětmi dobře čtou a ještě dlouho po dočtení se hrdinové z knihy zmiňují (u nás Matylda).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co se děje v Podpostelí? v seznamech

v dalších seznamech3x

pohádky pro děti pro děti od 5 let

Hana Lehečková
česká, 1990
2021  82%Poupátka
2019  77%Svatá hlava
2018  81%Co se děje v Podpostelí?
2020  87%Vesmírné putování komety Julie