Ka.Kubi Ka.Kubi komentáře u knih

Šaty pro královnu Šaty pro královnu Jennifer Robson

Moc krásný příběh o dvou ženách, které spojí přátelství a zakázka svatebních šatů pro královnu.

21.09.2022 5 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Jak se píše na obalu knihy - "Láska od první stránky! Kouzelné prostředí a milé postavy." A já musím naprosto souhlasit ! Opravdu velice krásně napsaná kniha,která vás od první stránky do konce nepustí!

12.09.2022 5 z 5

Atentát na Kennedyho Atentát na Kennedyho Bill O'Reilly

Tato kniha se věnuje podrobně životu a politické situaci v době,kdy byl JFK prezidentem. Přehledně vysvětluje situace,kterým JFK čelil a musel řešit. Atentátu se věnují poslední kapitoly knihy,ale i ty jsou velice dobře zpracovány.

06.09.2022 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Láska přes internet v knižní podobě :)

03.07.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Začátek knihy velice napínavý a přemýšlíte,kdo je skutečně pachatel a kniha vás vtáhne. Po pár kapitolách ovšem hlavní hrdinka svým chováním a vystupováním začíná být až naivní a hloupá. Objasnění vraha a závěr zklamání...

03.07.2022 2 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Poutavý příběh magie a vína. Hlavní hrdinka Elena,která je vinnou čarodějnicí se po prolomení kletby vrací zpět do svého života a snaží se najít toho,kdo na ni seslal kletbu... Výborné prostředí a trocha detektivního napětí :) co mi v knize chybělo možná bylo trochu více detailů o minulosti a o postavě Bastiena.

28.04.2022 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Čajovna mě zatím ze všech knížek od této autorky zaujala asi nejvíce :) nemohla jsem knihu odložit!

19.04.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Opět a znovu skvělé. Tato autorka má opravdu talent na to vtáhnout vás do děje a prostě knížku nemůžete odložit. Děj připomíná pohádku o Popelce,ale to mu vůbec neubírá na kouzlu právě naopak !

28.03.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Druhý díl ze série Bridgertonových se mi líbil snad ještě víc než první (viděla jsem seriál dříve než jsem přečetla knihu). Hlavní postavy tvoří úžasné protipóly a s každou stránkou vás kniha baví víc a víc :) nyní se o to víc těším na druhou sérii a zpracování příběhu v seriálové podobě :)

02.03.2022 5 z 5

Velice poutavá kniha o ženě,která navzdory všemu bojuje s osudem a životem a nezvdává se... Krásná kniha.

20.02.2022 5 z 5