k_veri k_veri komentáře u knih

Případ pohřešovaného markýze Případ pohřešovaného markýze Nancy Springer

Kniha mě trošku zklamala, film se mi líbil víc, tady je pozměněn děj a postavy

07.06.2023

Podle vlastních pravidel Podle vlastních pravidel Alyson Gerber

Taková další oddechovka, řekla bych že spíše pro mladší tak 11-13. Ale jinak docela fajn.

26.11.2022

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tyto témata mně moc baví a tahle knížka byla jednou z nejlepších co jsem kdy četla. Tahle knížka nám dokáže uvést jaké je to trpět schizofrenií. Všema deseti doporučuju, stojí to za to!

Kde jsi, Pierote? Kde jsi, Pierote? Ivona Březinová

Tato knížka je pro mně jednou z těch slabších od Ivony Březinové ale stejně jí mám ráda.

Nejlepší lži Nejlepší lži Sarah Lyu

Musím říct že tato knížka mně hodně nadchla a vážně moc se mi líbila. Líbí se mi přeskakování mezi přítomností a minulostí, vlastně celé to seznámení Elise a Remy. Knížka je velmi hezky psaná a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vřele doporučuji!

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Už nejspíš od 10 let jsem začala číst tuhle sérii a moc se mi líbila i z odstupem času, ted' mi je 15 a musím podotknout že tenhle díl byl vážně můj nejvíce oblíbený. Určitě doporučuji mladším čtenářkám tak věkově 12-14 let :)

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Tuhle knížku jsem četla už tolikrát že se to ani nedá spočítat haha... No, tuhle knížku mám hodně ráda a je stále tak dobrá jako kdyby jsem jí četla poprvé.

03.03.2022

Jako poslední z této série "Holky na vodítku" jsem dostala k svátku tuto. Alici narkomanku.
Knížka mě zase opět bavila číst, i přes tu poměrně krátkou délku. Po přečtení se člověku objasní jaký život feťáka je.

09.12.2021

Lauro, ty jsi ale číslo Lauro, ty jsi ale číslo Ivona Březinová

Vážně pěkná kniha, taková oddechovka, četla jsem ji už asi 3x a pořád mě neomrzela. Mám jí ráda, jak knížku tak i spisovatelku :3

08.12.2021

Nebreč, Lucie Nebreč, Lucie Stanislav Rudolf

Super knížka, pro dospívající :))
Bavila mě číst, pan Rudolf vážně umí popsat dívčí život.

08.12.2021

Metráček Metráček Stanislav Rudolf

Ačkoliv někdo by řekl že tato knížka je stará a nezajímavá tak mě celkem překvapila! :) Fajn se četla a celkově byla super.

27.05.2021

Destrukční deník: Tentokrát barevně Destrukční deník: Tentokrát barevně Keri Smith

Knihu jsem ráda plnila, jsou tam zábavné úkoly, pobavíte se s tím. Doporučuji

25.05.2021

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Knížka je taky moc hezká, hodně poučí a dobře se čte. Také doporučuji :)!

25.05.2021

Tahle kniha je fakt super! Četla jsem jí jednou a fakt dobrý :D. Asi si jí přečtu znova, určitě doporučuji!